Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Židle   /   Židle   /   Houpací křeslo COSY

PRODEJ SKONČIL - Houpací křeslo COSY

Přemýšlíte, že si vyhradíte v ložnici, obývacím pokoji či dětském pokojíčku místo, kde budete moci děti konejšit, číst jim pohádky, krmit je a podobně? My .. více

Naše cena: 3 599 Kč
Hodnocení
4.6
17 Hodnocení


Houpací křeslo COSY

Přemýšlíte, že si vyhradíte v ložnici, obývacím pokoji či dětském pokojíčku místo, kde budete moci děti konejšit, číst jim pohádky, krmit je a podobně? My doporučujeme tento koutek vybavit krásným houpacím křeslem!

Skvěle se hodí do všech interiérů, nejen do těch dětských. Díky němu jednoduše budete moci krmit malá miminka, můžete z houpacího křesla číst dětem pohádky, sledovat je, jak si hrají, jak spinkají.

Budou-li děti neklidné, uplakané, právě jemné pohupování dopředu a dozadu navodí příjemnou atmosféru, která děti uklidní. Umí také děti ukolébat ke spánku. Je skvělé pro všechny děti.

Kromě toho můžete houpací křeslo využívat jak v interiéru, tak i v exteriéru, na balkoně, terase či na zahradě. Vyrábí se z kvalitního borovicového dřeva, které je natřeno jemnou bílou barvou.

Houpací křeslo je také skvělým dárkem pro tatínka, maminku, babičku či děti. Jde o vysoce využívaný kousek, který si jistě oblíbí opravdu všichni.

Rozměry:

- šířka: 66,5 centimetrů

- výška k sedadlu: 42 centimetrů

- výška: 111,5 centimetrů

BARVY: bílá
více značky: Bellamy

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
17 zákázníků
hodnotilo