Banaby.cz   »   Hračky   /   Teepee   /   Teepee Béžové s mátovým detailem

PRODEJ SKONČIL - Teepee Béžové s mátovým detailem

Děti milují úkryty, bunkry a různé schovávačky, kde mohou být jen oni a nikým nerušeni si mohou užívat své místečko. A právě to všem dětem poskytuje teepee .. více

Naše cena: od 2 799 Kč
Hodnocení
4.5
12 Hodnocení


Teepee Béžové s mátovým detailem

Děti milují úkryty, bunkry a různé schovávačky, kde mohou být jen oni a nikým nerušeni si mohou užívat své místečko. A právě to všem dětem poskytuje teepee stan, který přináší do dětského pokojíčku stabilní místo pro dětské soukromí.

Je vhodný po celý rok, v jarních a letních měsících jej může dítě využívat na balkoně, terase nebo zahradě, v podzimních a zimních měsících se hodí do dětského pokojíčku, kde také najde své uplatnění.

Na návštěvu do dětského stanu mohou přijít kamarádi i dospělí, ale pouze na dětské pozvání. Můžete společně relaxovat nebo si povídat pohádky. Teepee je možno jednoduše přenášet, přestavovat a také se lehce složí a zase rozloží.

Teepee se skládá ze dvou barevných látek, je vyrobeno z kvalitní bavlny, která je na dotek velmi příjemná. Stan disponuje okýnkem, které má zavazovací tkanici. Uvnitř najdete dvě kapsy, kde si děti mohou schovávat své tajnosti a poklady.

Dekorativní přívěšek k teepee je zdarma. K teepee stanu můžete objednat také podložku a polštářek. Najdete jej v sekci polštáře.

Rozměry:

- výška tyčí: 180 centimetrů

- šířka základny: 100/100 centimetrů

- výška stanu po složení: 150 centimetrů

BARVY: máta
více značky: funwithmum

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
12 zákázníků
hodnotilo