Banaby.cz   »   Vše pro kojence   /   Přebalování a koupání   /   Osušky   /   Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček

Baby set T-tomi Kočárkový kolíček je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. Ideální způsob, jak uchytit plenu či osušku na Váš kočárek nebo autosedačku, která .. více

Naše cena: od 409 Kč
Původní cena: od 459 Kč
Hodnocení
4.4
20 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
6347-0 zelená Auta 459 Kč 409 Kč dočasně vyprodáno
6347-2 růžová Růžoví sloni 459 Kč 409 Kč dočasně vyprodáno
6347-4 bez motivu šedá 459 Kč 399 Kč dočasně vyprodáno
6347-5 ptáček zelená 459 Kč 399 Kč dočasně vyprodáno

Baby set - bambusová osuška + kočárkový kolíček

Baby set T-tomi Kočárkový kolíček je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. Ideální způsob, jak uchytit plenu či osušku na Váš kočárek nebo autosedačku, která chrání Vaše miminko před sluncem a jinými nepříznivými vlivy.

Kočárkový kolíček T-tomi má mnohostranné využití, např. k uchycení dudlíků, hraček a dalších drobných předmětů ke kočárku či autosedačce.

Balení obsahuje 2 ks kolíčku, které jsou vyrobeny z kvalitního a vysoce odolného plastu. 

Moderní design zajistí všestranné využití. 

Baby set bambusová osuška T-tomi je vyrobena z kvalitního bambusového materiálu, pomocí technologie dvouvrstvého dutinného tkaní. Díky této použité technologii je bambusová osuška mnohanásobně savější, měkčí a jemnější, než klasické bavlněné osušky.

Bambusová osuška T-tomi je vhodná i pro novorozence. Dvouvrstvý materiál zajistí maximální sání, aniž by narušilo jemnou pokožku miminka. Balení obsahuje 1 kus osušky. 

Vysoká kvalita zpracování. Všechny okraje jsou založené a pečlivě zašité. Osušky jsou antialergické a antibakteriální. Materiál po vyprání získává na objemu. Při praní nepoužívejte aviváž, která snižuje savost materiálu.

Velký rozměr 100 x 80 cm

Osušky splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

více značky: T-Tomi

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
20 zákázníků
hodnotilo