PRODEJ SKONČIL - Polštář VLK 01

Hledáte vhodný doplněk do vašeho interiéru? Chcete něco, co bude krásné a moderní? Vybrat něco podobného může být někdy pěkný oříšek, nabídka je velmi široká. .. více

Naše cena: 389 Kč
Hodnocení
4.5
12 Hodnocení


Polštář VLK 01

Hledáte vhodný doplněk do vašeho interiéru? Chcete něco, co bude krásné a moderní? Vybrat něco podobného může být někdy pěkný oříšek, nabídka je velmi široká. Sáhněte po krásném polštáři s potiskem, neuděláte chybu.

Jde o moderní a dekorační polštář s motivem vlka, který si zamilují všichni milovníci zvířat. Oživí nejen dětský pokojíček, ale také obývací pokoj, ložnici, pracovnu nebo také studentský pokojíček.

Polštář Vlk 01 je vyrobený z příjemného materiálu, který je jemný a hebký na dotek. Vlastní také certifikát nezávadnosti, tedy prošel si testováním přísných evropských norem kvality, tudíž je bezpečný a vhodný pro všechny děti, kluky i holky.

Potisk na polštářích je prováděný za pomoci tepelného převodu, což je technika, kdy tisk proniká přímo do struktury potahu. Na dotek je nepostřehnutelný, necítíte jej. Potisk je krásně barevný a oboustranný.

Povlak na polštář je uzavíratelný s pomocí zipového uzávěru, je možno jej kdykoliv sundat a vyprat v pračce při teplotě 40 stupňů. Potisk je trvalého charakteru, nelze jej seprat v pračce.

Polštář je na dotek velmi příjemný a to zejména díky speciální výplni, která zůstává nadýchaná a to i po několika vyprání. Polštář umí vydekorovat každou místnost a každý interiér k dokonalosti.

Rozměry:

- výplň: 39 x 39 centimetrů

- povlak: 40 x 40 centimetrů

více značky: Mint Kitten

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
12 zákázníků
hodnotilo