Banaby.cz   »   Lůžkoviny   /   Polštářky   /   Polštářky s motivem   /   Dětský polštář - Fotbalové míče 43

PRODEJ SKONČIL - Dětský polštář - Fotbalové míče 43

Atmosféru dětského pokojíčku ladí právě ty drobnosti, jako samolepky, dekorace nebo polštářky. A právě poslední zmiňované polštářky vám nyní přinášíme. Najdete .. více

Naše cena: od 279 Kč
Původní cena: od 399 Kč
Hodnocení
4.1
13 Hodnocení


Dětský polštář - Fotbalové míče 43

Atmosféru dětského pokojíčku ladí právě ty drobnosti, jako samolepky, dekorace nebo polštářky. A právě poslední zmiňované polštářky vám nyní přinášíme. Najdete zde bohatý výběr vzorů, vybere si opravdu každý a vydekorujete tak každý dětský pokojíček. Malý fotbalista bude nadšený z motivu fotbalových míčů.

Jde o kvalitní materiál, který je hebký, příjemný a na dotek jemný.

Dětský polštář disponuje certifikátem nezávadnosti, tedy prošel přísným testováním podle evropských norem kvality. Jde o polštáře, které jsou díky speciální výplni jemné a hebké a tak tomu zůstává i po vyprání.

Povlak v rozměru 40 x 40 centimetrů je na praktický zipový uzávěr, je možno povlak sundat a vyprat jej v pračce při maximální teplotě 40 stupňů.

U polštářů probíhá tisk tepelným převodem, tedy barva proniká až do struktury potahu, na dotek jej tedy necítíte. Jde o potisk trvalý, nejde ho v pračce seprat. Potištěn je povlak jen z jedné strany, druhá je celá bílá. Skvěle s tímto polštářem doplníte kolekci samolepek na zeď.

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.1
13 zákázníků
hodnotilo