Banaby.cz   »   Lůžkoviny   /   Mantinely do postýlek   /   Mantinel do postýlky Divoký západ

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Mantinel do postýlky Divoký západ

Mantinely do postýlky jsou nedílnou součástí každé dětské výbavičky. Díky mantinelům se děti cítí v bezpečí, jsou chráněné a rodiče tak mohou v klidu spát, o .. více

Naše cena: 889 Kč
Hodnocení
4.8
21 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
14503-0 Mantinel do postýlky Divoký západ 889 Kč dočasně vyprodáno

Mantinel do postýlky Divoký západ

Mantinely do postýlky jsou nedílnou součástí každé dětské výbavičky. Díky mantinelům se děti cítí v bezpečí, jsou chráněné a rodiče tak mohou v klidu spát, o jejich nejmenší je velmi dobře postaráno.

Na trhu existují mantinely v mnoha barevných provedeních. My doporučujeme mantinel do postýlky Divoký západ. Jde o velmi moderní, stylový a krásný kousek, který si zamilují opravdu všichni, děti i dospělí.

Jde o velmi praktický a skládací kousek, který chrání dětskou postýlku a děti. Poskytuje jim kvalitní a hlavně bezpečný spánek po celou noc. Je velmi funkční a zároveň umí doladit dětskou postýlku k dokonalosti.

Umí děti chránit před tvrdými příčkami postýlky. Brání také dětem, aby prostrkávaly nožičky a ručičky skrz mezery v dětské postýlce, minimalizuje tak možné dětské úrazy.

Obě strany mantinelu se vyrábějí z kvalitního materiálu, z kvalitní bavlny, která disponuje určitými vlastnostmi, které se nemění a to ani po několika vypráních. Mantinel se plní antialergickou výplní.

Mantinel stojí v dětské postýlce bez nutnosti přivázání k příčkám. Hodí se jak pro chlapečky, tak i pro holčičky. Skvěle se doplňuje s ostatními produkty z kolekce Divoký západ. Jde o hand made výrobek.

- rozměry: 25 x 210 centimetrů (+/- 2 centimetry)

MOTIV: Divoký západ
ROZMĚR: 210x25 cm
Barva: bílá, modrá, zelená, jiné barevné provedení
více značky: Makaszka

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
21 zákázníků
hodnotilo