Banaby.cz   »   Nábytek   /   Ložnice   /   Postele   /   Postel 160x200 First

PRODEJ SKONČIL - Postel 160x200 First

Postel je důležitou součástí každého interiéru, každého domu či pokoje. Bez ní jednoduše nemůžete fungovat. Postel poskytuje během noci místo k odpočinku a .. více

Naše cena: od 16 290 Kč
Původní cena: od 18 089 Kč
Hodnocení
4.9
14 Hodnocení


Postel 160x200 First

Postel je důležitou součástí každého interiéru, každého domu či pokoje. Bez ní jednoduše nemůžete fungovat. Postel poskytuje během noci místo k odpočinku a spánku. Během spánku čerpáte energii, kterou potřebujete.

A proto je důležité myslet při výběru postele na několik atributů. Jedině tak získáte postel, která bude kvalitní, pevná, odolná a vhodná pro všechny. A právě takovou postel vám nyní přinášíme.

Jde o postel z kolekce First. Kolekce se vyrábí z materiálů té nejvyšší kvality a vyrábí se s ohledem na mimořádnou citlivost dítěte. Všechny dřevěné prvky a to včetně dýhy jsou tak upraveny ručně a to i příměsi přírodních rostlinných olejů.

Materiály jsou pevné, odolné a poskytují výslednému produktu kvalitu. Nábytek tak je velmi kvalitní. Nábytek z kolekce First je vhodný pro všechny vyznavače nenáročnosti, jednoduchosti, originality.

Postel je ve velmi příjemném materiálu a designu, zamiluje si jí opravdu každý. Značka Timoore klade důraz na bezpečnost a to nejen u kolekce First, ale také u všech svých kolekcí nábytku.

Všechna nebezpečná místa jsou eliminována, tudíž zde nehrozí žádné ostré hrany. Rohy nábytku jsou zaoblené a minimalizují se tak možné úrazy. Při výrobě se využívají laky a oleje a i ty jsou bezpečné pro zdraví nejen dětí, ale i dospělých.

Postel je v rozměru 160 x 200 centimetrů a vhodná tak do všech interiérů. Postel disponuje jemnými a harmonickými kombinacemi barev, které se hodí opravdu do každého interiéru.

Konstrukce postele je z dřevotřísky v kombinaci s MDF. Výběr tkanin je podle aktuálních vzorníků u výrobce. Postel je dodávána ve třech balících. První balík má 33 kilogramů, druhý 42 kilogramů a třetí 13 kilogramů. Doba realizace je sedm týdnů.

Rozměr postele: 200x160 cm
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.9
14 zákázníků
hodnotilo