Banaby.cz   »   Nábytek   /   Ložnice   /   Noční stolky   /   Noční stolek

PRODEJ SKONČIL - Noční stolek

Noční stolek je kus nábytku, který má u své postele snad každý dospělý. Díky němu je možno odložit k posteli všechny nezbytnosti, knihu, lampičku, mobilní .. více

Naše cena: od 3 979 Kč
Původní cena: od 4 459 Kč
Hodnocení
4.3
10 Hodnocení


Noční stolek

Noční stolek je kus nábytku, který má u své postele snad každý dospělý. Díky němu je možno odložit k posteli všechny nezbytnosti, knihu, lampičku, mobilní telefon, dioptrické brýle nebo třeba budík.

Také děti potřebují mít u své postýlky noční stolek, díky kterému budou mít po ruce vše, co potřebují. Ideální je pro ně noční stolek z kolekce nábytku First. Ten je ideální pro novorozence i pro kojence.

Noční stolek je vyrobený z kvalitních materiálů a také se vyrábí s ohledem na mimořádnou citlivost dětí. Proto jsou všechny dřevěné prvky a to i včetně dýhy upraveny ručně. Vztahují se k tomu také příměsi přírodních rostlinných olejů.

Čela skříněk a zásuvek se vyrábějí z MDF desky. Kolekci First si tak volí všichni zákazníci, kteří hledají kvalitní kusy nábytku, který nepostrádá jednoduchost, originalitu, nenáročnost a také precizní provedení.

Podobně jako u ostatních kolekcí i zde firma Timoore klade důraz na bezpečnost obecně. Disponuje bezpečným využíváním a možným nebezpečným místům se snaží předcházet.

Proto zde například najdete zaoblené rohy, které minimalizují úrazy. Oleje a laky, které se při výrobě využívají, jsou voleny pečlivě a tak, aby neškodily dětem a jejich zdraví. Můžete je tak dětem bez obav do jejich království pořídit.

Rukojeti kolekce First definují celou kolekci. Kolekce je vyrobená z dřevotřískové desky, která je dýhovaná přírodní dubovou dýhou. Kombinuje se s MDF deskou. Doba realizace je sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
10 zákázníků
hodnotilo