PRODEJ SKONČIL - Dětská rostoucí židle UNIZE - modrá

Krásná a univerzální dětská židle Unize, která má skvělou funkci, že roste spolu s vaším dítětem je vhodná do každé domácnosti, je lehká, je možno jí přenášet .. více

Naše cena: 3 389 Kč
Hodnocení
4.6
11 Hodnocení


Dětská rostoucí židle UNIZE - modrá

Krásná a univerzální dětská židle Unize, která má skvělou funkci, že roste spolu s vaším dítětem je vhodná do každé domácnosti, je lehká, je možno jí přenášet podle potřeby. Skvěle a pohodlně s ní nakrmíte dítě a to jak v kuchyni, tak třeba i v obývacím pokoji.

Sedák a podnožku je možno nastavovat podle potřeby a aktuální výšky vašeho dítěte, díky tomu se stává židle rostoucí. Stoleček je k dispozici s popruhem, který brání propadnutí dítěte a je možno jej kdykoliv odmontovat.

Oproti jiným rostoucím židlím má židle Unize opěradlo mírně prohnuto, což přináší dětem pohodlnější sezení. Rostoucí židlička je určená všem dětem, které již samostatně sedí. Jde o český výrobek, který je certifikovaný.

Židlička se vyrábí z kvalitních a pevných materiálů, které dětem přináší to správné bezpečí. Rám židle je vyrobený z dřeva bukového, opěradlo, sedák a podnožka zase z kvalitní bukové překližky.

Rozměry židličky:

- výška: 84 centimetrů

- šířka: 43 centimetrů

- hloubka: 58 centimetrů

- rozměr podsedáku: 40 x 31 centimetrů

- výška podsedáku: 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40 centimetrů

- rozměr sedáku: 40 x 25 centimetrů

- výška sedáku: 44, 48, 52, 56 centimetrů

BARVY: modrá
více značky: Wood Partner

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
11 zákázníků
hodnotilo