PRODEJ SKONČIL - Dětská rostoucí židle LUCA - růžová

Děti běžně neposedí na jednom místě a tak je někdy skutečně výkon je nakrmit. Běháte za nimi po celém domě a než je odchytíte, dá to práci. Proto vám skvěle .. více

Naše cena: 3 459 Kč
Hodnocení
4.7
12 Hodnocení


Dětská rostoucí židle LUCA - růžová

Děti běžně neposedí na jednom místě a tak je někdy skutečně výkon je nakrmit. Běháte za nimi po celém domě a než je odchytíte, dá to práci. Proto vám skvěle pomůže a poslouží dětská rostoucí židlička.

A skvělá je právě židle LUCA, která je moderní, barevná, pevná a praktická zároveň. Poslouží během krmení děti, což vám usnadní práci. Je rostoucí, takže můžete její výšku a také hloubku nastavit podle aktuální potřeby.

Nastavit je možno hloubku sedátka i podnožky, snadno a pohodlně jí tak můžete regulovat podle potřeby. Poskytuje zdraví pro děti a co víc, židlička poroste spolu s vaším dítětem.

Disponuje sedákem s ergonomickým prohloubením, což přináší pohodlnější sezení. K tomu rovněž přispívá ergonomicky tvarované opěrky zad. Židlička je vhodná pro všechny děti, díky růžové barvě zejména pro holčičky.

Povrchová úprava židle se provádí s pomocí barev a laků, které jsou atestované a splňují všechny předepsané normy. Je určená pro děti od devíti měsíců, popřípadě od doby, kdy dítko umí samo sedět.

Dětská rostoucí židle LUCA - růžová je moderní, krásná, vyrobená z kvalitních materiálů. Rám je z bukového dřeva, sedák, opěrka a podnožka jsou z bukové překližky.

Rozměry:

Židlička:

- výška: 84 centimetrů

- hloubka: 58 centimetrů

- šířka: 43 centimetrů

- sedák: 40 x 25 centimetrů

- výška sedáku: 44 - 56 centimetrů

- podnožka: 40 x 31 centimetrů

- výška podnožky: 12 - 40 centimetrů

Provedení nábytku: bukové dřevo
více značky: Wood Partner

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
12 zákázníků
hodnotilo