úvodní strana

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětská rostoucí židle LUCA - natur

Rostoucí židlička je moderní, krásná a vhodná pro všechny děti. Díky ní děti jednoduše sedí během jídla, jsou v klidu. Židličku je možno dát také k jídelnímu .. více

Naše cena: 3 899 Kč
Hodnocení
4.7
18 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
6062-0 Luca - bílá 3 899 Kč dočasně vyprodáno

Dětská rostoucí židle LUCA - natur

Rostoucí židlička je moderní, krásná a vhodná pro všechny děti. Díky ní děti jednoduše sedí během jídla, jsou v klidu. Židličku je možno dát také k jídelnímu stolu a dítko může jíst spolu s vámi.

Dětská rostoucí židle LUCA - natur je moderní, krásná a vhodná pro všechny děti, pro chlapečky i pro holčičky. U této rostoucí židle je možno nastavit výšku a hloubku sedátka i podnožky a to snadno a rychle.

Děti tak budou sedět vždy správně a bezpečně. Disponuje také sedákem, který je ergonomickým prohlouben a tím se dětem pohodlněji sedí. Pomáhá také opěrka zad, která je prohnutá a ergonomicky tvarovaná.

Sedák a podnožka se nastavují, a díky tomu židle roste spolu s vašimi dětmi. Povrchová úprava židličky je provedena s pomocí barev a laků. Ty jsou atestované a plní všechny předepsané normy.

Dětská rostoucí postel LUCA je vhodná pro děti od devíti měsíců či od chvíle, kdy se děti samo posadí. Dětská židlička je vhodná do všech interiérů, barva natur doplní všechny místnosti.

Dětská rostoucí židle je vyrobená z moderních a kvalitních materiálů, rám je z bukového dřeva, opěrka, podnožka a sedák jsou z bukové překližky.

Rozměry:

Podnožka:

- 40 x 31 centimetrů

- výška: 12 - 40 centimetrů

Sedák:

- 40 x 25 centimetrů

- výška: 44 - 56 centimetrů

Židlička:

- výška: 84 centimetrů

- hloubka: 58 centimetrů

- šířka: 43 centimetrů

Provedení nábytku: bukové dřevo
BARVY: 70x115cm
více značky: Wood Partner

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
18 zákázníků
hodnotilo