Banaby.cz   »   Vše pro kojence   /   Krmení a kojení   /   Jídelní židličky   /   Dětská rostoucí židle LUCA - bílá

PRODEJ SKONČIL - Dětská rostoucí židle LUCA - bílá

Jídelní židle je důležitou součástí každé domácnosti, kde je malé dítko. Je to jasné, jednoduše dítko do židličky posadíte a pohodlně jej nakrmíte. My .. více

Naše cena: 3 459 Kč
Hodnocení
4.9
14 Hodnocení


Dětská rostoucí židle LUCA - bílá

Jídelní židle je důležitou součástí každé domácnosti, kde je malé dítko. Je to jasné, jednoduše dítko do židličky posadíte a pohodlně jej nakrmíte. My doporučujeme použít krásnou dětskou rostoucí židli.

Pořiďte svým dětem krásnou dětskou rostoucí židli LUCA v univerzální a příjemné bílé barvě. Sedák a podnožku je možno nastavit a díky této funkci a možnosti poroste spolu s vašimi dětmi.

Na povrchu je dětská židlička upravena s pomocí barev a laků. Tyto barvy jsou atestované a splňují všechny předepsané normy. Je vhodná a určená pro děti od cca devíti měsíců nebo pro děti, které již samostatně sedí.

Můžete si u této židličky nastavit výšku a hloubku sedátka i podnožky. Díky tomu bude vaše dítě vždy sedět bezpečně a pohodlně. Sedák je s ergonomickým prohloubením a přináší pohodlnější sezení.

Disponuje barevnou, prohnutou a ergonomicky tvarovanou opěrkou zad. Dětská rostoucí židle je vhodná do všech dětských interiérů, je možno jej pořídit jak pro holčičky, tak i pro chlapečky.

Dětská rostoucí židle LUCA - bílá je vyrobená z moderních a kvalitních materiálu. Rám je z bukového dřeva, podnožka, opěrky a sedák z bukové překližky.

Rozměry:

- výška židličky: 84 centimetrů

- šířka židličky: 43 centimetrů

- hloubka židličky: 58 centimetrů

- rozměr sedáku: 40 x 25 centimetrů

- výška sedáku: 44 - 56 centimetrů

- rozměr podnožky: 40 x 31 centimetrů

- výška podnožky: 12 x 40 centimetrů

Provedení nábytku: bukové dřevo
více značky: Wood Partner

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.9
14 zákázníků
hodnotilo