Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Knihovny, regály a police   /   Police   /   Závěsná skříňka Beep POP

sleva

PRODEJ SKONČIL - Závěsná skříňka Beep POP

Nábytek z kolekce Beep je originální, moderní, elegantní. Kromě toho, že vypadá opravdu hezky a nadčasově také plní svou praktickou a užitečnou funkci. Do .. více

Naše cena: od 3 890 Kč
Původní cena: od 4 369 Kč
Hodnocení
4
10 Hodnocení


Závěsná skříňka Beep POP

Nábytek z kolekce Beep je originální, moderní, elegantní. Kromě toho, že vypadá opravdu hezky a nadčasově také plní svou praktickou a užitečnou funkci. Do závěsné skříňky z této kolekce můžete uskladnit knihy, dokumenty, hry a další potřeby.

Jde především o nábytek pro mládež, jenž se inspiroval současnými trendy, ale to automaticky neznamená, že jej mohou využívat jen děti a mladí. Také dospělí z něj mohou mít radost a využít jej například v ložnici či obývacím pokoji.

Jeho univerzálnost, moderní vzhled a praktičnost jej pasovala na nábytek, který se hodí snad do každého interiéru. Jemný vzhled spolu s originálními a barevnými doplňky utvoří krásný a neotřelý vzhled, který jen tak někdo nemá.

Opravdu téměř každý interiér jej uvítá, ať je to teenagerovský pokoj plný moderních technologií, místnost v Glamour stylu, elegantní vzhled nebo moderní vzhled bytu, všude se tento nábytek hodí.

Kolekce Beep nedisponuje jen skříňkami, můžete si pořídit další kusy nábytku a společně s nimi vytvořit v místnosti originální a neotřelý design, který bude mít ucelený charakter.

Nábytek má zaoblené tvary konstrukce, jde o pevnou a trvalou konstrukci, která vydrží dlouhou dobu. Nabídka barev je široká, můžete si tak vybírat barvy a ještě lépe sladit k interiéru dané místnosti.

Krásná skříňka z kolekce Beep je zcela novým návrhem od Timoore. Jde o skříňku uzavíratelnou a kombinují se v ní výhody zásuvky a polic. Je závěsný, má jednoduchý tvar, který dává důraz na barevný kontrast.

Velmi hezky a neobvykle vypadá v sadách po dvou nebo třech blocích, které umístíte krásně vedle sebe. Můžete závěsné skříňky také zavěsit po jedné, je to zcela na vašem uvážení.

Skříňka se zavěšuje na stěnu, šetří tedy prostor na zemi. Je řešena kvalitním a robustním závěsným systémem, který je na principu kuličkových ložisek. Automaticky se dovírá a poskytuje tím bezpečnost a komfort.

Konstrukce závěsné skříňky je vyrobena z dřevotřískové desky v tmavě šedé barvě (Graf). Přední části jsou vyrobeny z lakované MDF desky a najdete jí ve třech barevných provedeních, v popelavě šedé (POP), v tmavě šedé (GRAF), v přírodní dubové dýze (OAK). Realizace nábytku trvá sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
10 zákázníků
hodnotilo