Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Knihovny, regály a police   /   Police   /   Závěsná skříňka Beep OAK

sleva

PRODEJ SKONČIL - Závěsná skříňka Beep OAK

U nábytku dnes řada lidí dbá nejen na funkčnost a praktičnost, ale také na design, celkový vzhled a originalitu. Dnes už nábytek není jen funkční, ale má také .. více

Naše cena: od 3 890 Kč
Původní cena: od 4 369 Kč
Hodnocení
4.5
21 Hodnocení


Závěsná skříňka Beep OAK

U nábytku dnes řada lidí dbá nejen na funkčnost a praktičnost, ale také na design, celkový vzhled a originalitu. Dnes už nábytek není jen funkční, ale má také dekorativní prvky, které ocení mnoho lidí. A právě takový je nábytek Beep.

Kombinuje v sobě funkčnost s praktičností. Zároveň je, ale moderní, originální a inspirovaný mladými prvky a současnými trendy. Jde o nábytek, který si mohou do svého bytu či domu opatřit všichni.

Není tedy jen k dispozici pro děti a mladé, ale také je vhodný pro dospělé, kteří mají rádi moderní prvky a trendy. Svůj účel tedy může plnit nejen v dětském a studentském pokoji, ale v ložnici či obývacím pokoji rovněž.

Závěsná skříňka není jediným kouskem z kolekce nábytku Beep, pořiďte si další kousky a získáte ucelený a jednotný vzhled vašeho domu. Skříňka šetří místo, poskytuje úložný prostor. Velmi hezky vypadá v sadě po dvou či třech kusech. Je možno jí zavěsit na stěnu, disponuje silným a pevným závěsným systémem.

Univerzální a moderní vzhled doplní každý interiér. Pomáhá mu v tom také konstrukce, která má zaoblené tvary. Barvy jsou jemné a doplňky jsou pro změnu vyvedeny v živých, výrazných a originálních barvách, což podtrhne celkový dojem.

Velké množství barev pomůže ještě více a lépe doladit nábytek ke konkrétnímu interiéru. Nábytek se nechává inspirovat současnými trendy a technologiemi, tudíž své místo nábytek může najít jak v teenagerovském pokoji, tak i v místnostech ve stylu Glamour nebo v moderním prostředí.

Konstrukce nábytku je vyrobena z dřevotřísky a je k dispozici v barvě GRAF (tmavě šedá barva). Přední díly závěsné skříňky jsou z MDF lakované desky a v barvách popelavě šedé (POP), v přírodní dubové dýze (OAK) nebo v tmavě šedé (GRAF). Nábytek se zhotovuje sedm týdnů.

Rozměry: v30 cm x š98 cm x h46 cm

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
21 zákázníků
hodnotilo