Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Knihovny, regály a police   /   Police   /   Závěsná skříňka Beep GRAF

sleva

PRODEJ SKONČIL - Závěsná skříňka Beep GRAF

Kolekce nábytku Beep je velmi svěží, krásná, originální, moderní. Inspiruje se současnými trendy a mladými, což jí umožňuje vytvářet nábytek přímo pro mladé. .. více

Naše cena: od 3 889 Kč
Původní cena: od 4 359 Kč
Hodnocení
4.6
20 Hodnocení


Závěsná skříňka Beep GRAF

Kolekce nábytku Beep je velmi svěží, krásná, originální, moderní. Inspiruje se současnými trendy a mladými, což jí umožňuje vytvářet nábytek přímo pro mladé. Ovšem nábytek její určen jen pro mladé, může jej do svého interiéru zakomponovat opravdu každý. Skvěle se hodí do ložnice, obývacího pokoje, dětského či studentského pokoje.

Nábytek je konstruován univerzálně a moderně, vhodný je tedy do každého interiéru, doladíte s ním Glamour styl i moderní interiér bytu. Konstrukce je doplněna výraznými barevnými detaily, které podtrhnou celkovou originalitu nábytku. K dispozici je několik barevných odstínů, které si můžete níže vybrat a ještě více tak sladit s vaším interiérem.

Tato krásná závěsná skříňka z kolekce Beep má jednoduchý tvar, je uzavíratelná a kombinuje v sobě výhody zásuvky a polic. Tím, že je skříňka závěsná šetří prostor a je vhodná tak do menších bytů, ale nejen do nich. Velmi hezky vypadá tato závěsná skříňka v sadách po dvou či třech kusech, které se umístí na stěnu vedle sebe.

Závěsný systém je robustní a kvalitný, s kuličkovými ložisky, což poskytuje bezpečnost. Dvířka se automaticky dovírají, což je pro vás komfortní. Konstrukce závěsné skříňky se vyrábí z dřevotřískové děsky v tmavě šedé barve. Čela skříňky jsou z lakované MDF desky a k dostání v barvě tmavě šedé, přírodní dubové dýze, popelavě šedá.

Nábytek se vyrábí a realizuje sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
20 zákázníků
hodnotilo