Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Knihovny, regály a police   /   Police   /   Závěsná police Beep POP

sleva

PRODEJ SKONČIL - Závěsná police Beep POP

Krásné a moderní police jsou dnes žádaným prvkem v domácnosti. Nejenže pomohou s uložením mnoha věcí, ale jejich design navíc i umí místnost oživit, doladit a .. více

Naše cena: od 6 079 Kč
Původní cena: od 6 729 Kč
Hodnocení
4.8
21 Hodnocení


Závěsná police Beep POP

Krásné a moderní police jsou dnes žádaným prvkem v domácnosti. Nejenže pomohou s uložením mnoha věcí, ale jejich design navíc i umí místnost oživit, doladit a rozzářit. Stačí tedy pořídit police a hned váš interiér bude vypadat skvěle a neotřele.

Důležité je vědět, jakou polici si pořídit. My doporučujeme krásnou závěsnou polici z kolekce Beep. Jde o polici moderní, originální a inspirovanou současnými trendy. Není vhodná jen pro děti a mladé, zalíbení v ní najdou také dospělí.

Univerzální a moderní design celé kolekce umožňuje s ní doladit opravdu každý interiér, každou místnost od dětského pokoje, přes obývací pokoj až po ložnici. Všude najde své uplatnění.

Nábytek má hezké zaoblené tvary, jemné barvy, které doplňuje výrazný prvek a to originální a barevný detail. To celé tvoří nádherný celek, který neujde žádné pozornosti.

Kolekce nábytku Beep nabízí svým zákazníkům široké spektrum jednotlivých kusů nábytků, od skříní, přes police až po komody. Díky tomu si můžete vybavit interiér jednotným nábytkem a vytvořit tak moderní a domácí atmosféru.

Své místo nachází nábytek z kolekce Beep nejen v dětském či studentském pokoji, ale vyjímá se skvěle v moderním interiéru, elegantním pokoji nebo místnosti, kde svou rukou vládne Glamour styl.

Závěsná police je skvělým úložným prostorem, disponuje pevným a odolným závěsným systémem a můžete jí pověsit na jakoukoliv stěnu. Vybavena je pevnými madly a ty poskytují možnost dvojího závěsu.

Konstrukce nábytku se vyrábí z dřevotřískové desky a je k dostání v tmavě šedé barvě Graf. Čelo police je pak z MDF desky, která je lakovaná a dostupná ve třech barvách. V tmavě šedé barvě Graf, v přírodní dubové dýze OAK a v popelavě šedé barvě POP. Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
21 zákázníků
hodnotilo