Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Knihovny, regály a police   /   Police   /   Závěsná police Beep OAK

sleva

PRODEJ SKONČIL - Závěsná police Beep OAK

Závěsná police v barvě OAK je originální, moderní a také praktická. Vybavena je pevnými madly, ty poskytují dvojí závěsný systém. Můžete jí pověsit kamkoliv na .. více

Naše cena: od 6 079 Kč
Původní cena: od 6 729 Kč
Hodnocení
4.9
21 Hodnocení


Závěsná police Beep OAK

Závěsná police v barvě OAK je originální, moderní a také praktická. Vybavena je pevnými madly, ty poskytují dvojí závěsný systém. Můžete jí pověsit kamkoliv na stěnu. Přináší nejen moderní vzhled, ale také úložný prostor, který jistě oceníte.

Celá kolekce nábytku Beep je moderní, originální a inspirována současnými trendy a mladými jedinci. Jde tedy o nábytek nadčasový, elegantní, který může v interiéru působit také jako dekorace. Neztrácí však nic ze své praktičnosti a užitečnosti.

Nábytek se sice inspiruje novými trendy a mladými, ovšem to neznamená, že jej mohou využívat jen mladí. Primárně je určen a navržen pro ně, ovšem interiér si tímto nábytkem mohou zkrášlit také dospělí.

Nábytek je univerzální a moderní, díky tomu je možno jej bez obav pořídit snad do každého interiéru. Skvěle se vyjímá například v dětském a studentském pokoji. Oceníte jej také v obývacím pokoji a v ložnici. Je možno jej umístit kamkoliv.

Nábytek disponuje zaoblenými tvary, konstrukce je pevná. Barvy nábytku jsou jemné. Originálně je doplňuje výrazně zbarvený doplněk, který už jen dotáhne celou závěsnou polici či jiný kus nábytku k dokonalosti.

Kolekce Beep nepřináší jen závěsné police, ale řadu dalšího nábytku, kterým můžete vybavit váš interiér. Nábytek z jedné kolekce tak umí vytvořit celistvý a jednotný vzhled.

Nábytek je univerzální, díky svému vzhledu jej můžete umístit do dětského či teenagerovského pokoje, do moderního bytu, ale také do místnosti elegantní i do bytu, který je veden v Glamour stylu.

Kolekce Beep symbolizují přirovnání jako svěží design, energický styl, flexibilita a neotřelé uspořádání. K dispozici je celkem osm barevných variant, takže si z nich vybere opravdu každý. Jedinečný design umí oživit každou zeď.

Konstrukce závěsné police je vyrobena z dřevotřískové desky a je v barvě Graf (tmavě šedá). Přední část police je z MDF lakované desky, která je v přírodní dubové dýze (design OAK), v tmavě šedé (design GRAF), a v popelavě šedé (design POP). Nábytek se realizuje sedm týdnů.

Rozměry:

- výška - 65 cm
- šířka - 65 cm
- hloubka - 36 cm

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.9
21 zákázníků
hodnotilo