sleva

PRODEJ SKONČIL - Knihovna Beep POP

Knihovna je kusem nábytku, který přináší spoustu úložného prostoru. Ukládat do něj můžete CD, DVD, knihy, fotografie a různé další drobnosti. Nejde, ale jen o .. více

Naše cena: od 9 090 Kč
Původní cena: od 10 159 Kč
Hodnocení
4.6
8 Hodnocení


Knihovna Beep POP

Knihovna je kusem nábytku, který přináší spoustu úložného prostoru. Ukládat do něj můžete CD, DVD, knihy, fotografie a různé další drobnosti. Nejde, ale jen o praktický úložný prostor, ale také o velmi dekorativní kus nábytku.

Jde o moderní, originální kolekci nábytku, který se inspiruje mladými a současnými trendy, které jsou k dispozici na trhu. Knihovna se hodí do všech interiérů, do obývacího pokoje, studentského pokoje, ložnice i do dětského pokoje.

Nábytek z kolekce Beep je různorodý, můžete si nejen knihovnu, ale například komodu, psací stůl, skříně, poličky a podobně. S těmito kusy nábytku vytvoříte v každém interiéru jednotný vzhled, který zaujme každého.

Jde o nábytek, který je univerzální a moderní, sladí se s každým interiérem. Jeho tvary jsou zaoblené, konstrukce pevná a barvy jemné. Vždy se doplňují výraznějšími a barevnými detaily, které podtrhnou celkový styl nábytku.

K dispozici je široké spektrum barev a tím pádem můžete ještě více doladit nábytek do určitého interiéru. Knihovna je z kolekce Beep velmi pozoruhodná, krásně a originálně zdobená a tvořena.

Kolekce nábytku Beep je primárně tvořena pro mladé, ovšem neznamená to, že jedině oni jej musí využívat. Skvěle se hodí také pro děti i dospělé.

Inspirace současnými technologiemi a moderním vzhledem umožňuje nábytek umístit například do teenagerovského pokojíčku, do místností ve stylu Glamour, do moderních místností, hodí se opravdu všude.

Knihovna je velmi originální, ale zároveň také velmi praktická. Rack design vypadá velmi krásně a umožňuje nábytek složit na pravou či levou stranu. To vám přináší inspirativní svobodu při tvorbě designu vašeho interiéru.

Konstrukce nábytku je vyrobena z dřevotřískové desky, která je v barvě tmavě šedé (GRAF). Čelo knihovny je vyrobeno z MDF lakované desky. To je k dispozici ve třech barevných designech. POP tedy popelavě šedá, OAK tedy přírodní dubová dýha či GRAF, tedy tmavě šedá. Nábytek se tvoří sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
8 zákázníků
hodnotilo