Banaby.cz   »   Knihovny, regály a police   /   Knihovny   /   Knihovna Beep OAK

sleva

PRODEJ SKONČIL - Knihovna Beep OAK

Pořídit si moderní, krásnou a zároveň také praktickou knihovnu není nic jednoduchého. A my pro vás máme řešení, krásný, originální, svěží, ale také praktický a .. více

Naše cena: od 9 079 Kč
Původní cena: od 10 139 Kč
Hodnocení
4.4
11 Hodnocení


Knihovna Beep OAK

Pořídit si moderní, krásnou a zároveň také praktickou knihovnu není nic jednoduchého. A my pro vás máme řešení, krásný, originální, svěží, ale také praktický a funkční nábytek, to vše přináší kolekce Beep.

Jde o kolekci, která se nechává inspirovat mladými lidmi, novými technologiemi a současnými trendy. Vyberte si nábytek takový, jaký chcete! Je to jednoduché a snadné, nábytek Beep vám přináší vše, co chcete!

Univerzální a moderní design, kterým nábytek z kolekce Beep disponuje, můžete využít kdekoliv, v ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji nebo u studentů v pokoji. Každý interiér bude díky nábytku svěží, energický a moderní.

Nábytek má zaoblené hrany, jeho konstrukce je velmi pevná a disponuje zajímavým designem. Najdete jej v jemných a elegantních barvách, které umí skvěle doplnit každý interiér.

Vyberete si z několika barev, které ještě lépe umožní sladit interiér vaší domácnosti. Elegantní nábytek je doplněn krásnými, výraznými a originálními detaily, které dotáhnout celkový styl k dokonalosti.

Kolekce nábytku Beep se inspiruje moderními technologiemi a současnými trendy, tudíž je primárně určena pro mladé, ovšem pozor, nejen pro ně! Nábytek ocení děti, mladí, ale také dospělí, kteří mají rádi moderní trendy.

Nábytek z kolekce Beep je možno využívat v mnoha interiérech, své uplatnění najde v dětském pokoji, studentském pokoji, ale například i v domě či bytě, který je zařízen moderně. I pokoj ve stylu Glamour uvítá tento krásný nábytek.

Knihovna z kolekce Beep je velmi originální, designově zpracovaná a zároveň velmi praktická. Jde o nejpozoruhodnější kus nábytku z celé kolekce. Design Rack umožní nábytku multifunkčnost, tedy jej dát na pravou či levou stranu. To je po vás možnost svobodné volby.

Nábytek se vyrábí z několika materiálů, konstrukce je pevná a vyrábí se z dřevotřískové desky, která má tmavě šedou barvu (GRAF). Čela jsou u knihovny vyrobeny z MDF lakované desky, kterou najdete v popelavě šedé (POP), přírodní dubové dýze (OAK) či v tmavě šedé (GRAF). Nábytek se obvykle realizuje sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
11 zákázníků
hodnotilo