Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Zahradní nábytek   /   Zahradní domečky   /   Dětský stan - domek

PRODEJ SKONČIL - Dětský stan - domek

Děti touží po svém vlastním úkrytu, kde se budou moci schovat před vším a dopřát si chvilku soukromí a klidu před sourozenci nebo také před rodiči. Mít místo, .. více

Naše cena: 469 Kč
Hodnocení
4.6
14 Hodnocení


Dětský stan - domek

Děti touží po svém vlastním úkrytu, kde se budou moci schovat před vším a dopřát si chvilku soukromí a klidu před sourozenci nebo také před rodiči. Mít místo, které bude jen a jen jejich a ničí jiné. A v tom skvěle poslouží dětský stan.

Dětský stan - domek je krásný, moderní a vhodný pro všechny děti, pro kluky i pro holky. Můžete svým dětem zajistit zábavu a místo, kde budou moci odpočívat a kde si budou moci nerušeně hrát.

Dětský stan - domek je moderní a krásný, disponuje kruhovým vchodem a má speciálně vyztužené dno. Stan má střechu, kterou můžete podle potřeby sundat a nechat stan bez střechy.

Dětský stan v podobě domku můžete použít kdekoliv, v interiéru, na návštěvách, na zahradě, na terase i na balkoně. Po stranách stanu najdete malé okénka, díky kterým proudí do stanu trocha světla a děti si připadají jako v opravdovém domě.

Rozměry:

- 84 x 78 x 100 centimetrů

- materiál: polyester a plastové trubky

BARVY: oranžová, zelená
více značky: EcoToys

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
14 zákázníků
hodnotilo