Banaby.cz   »   Dekorace   /   Záclony a závěsy   /   Záclony   /   Dětská záclona Baby Ball grey

PRODEJ SKONČIL - Dětská záclona Baby Ball grey

Zkrášlit dětský pokojíček je snadnější, než si myslíte! Dětská záclona má nejen praktickou funkci, ale také dekorativní. Nemusíte však nutně vybírat jen z .. více

Naše cena: od 189 Kč
Hodnocení
4.7
3 Hodnocení


Dětská záclona Baby Ball grey

Zkrášlit dětský pokojíček je snadnější, než si myslíte! Dětská záclona má nejen praktickou funkci, ale také dekorativní. Nemusíte však nutně vybírat jen z běžných záclonek, vyberte si moderní, stylovou a originální!

Dětská záclona Baby Ball je v USA velkým hitem a vy jí nyní můžete mít doma! Jde o měkoučké a nadýchané kuličky, které vytváří neobyčejný a originální vzhled. Zaujmou všechny, děti, mladé i dospělé.

Záclonky disponují horním otvorem, do kterého vložíte trubkovou garnýž. Záclony můžete také k oknu připevnit pomocí žabek a krásně tak nařasit. Vrchní část se přizpůsobuje barevně kuličkám na zácloně.

Záclona Baby Ball se hodí nejen do dětského pokojíčku, ale také do dětského koutku, herny nebo školky. Nemusí jí využívat jen děti, její originální tvar a syté barvy mohou doplnit interiér mnoha domácností.

Délku záclony si můžete sami zkrátit podle vlastní potřeby či si také tvořit různé tvary. Záclony se netřepí, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vám zajistí dlouhodobé využívání.

Záclony můžete různě barevně i symetricky kombinovat, vytvářet různé barevné kombinace. Nebarví, neblednou a doporučujeme prát v ruce, v síťce a to při teplotě 30 stupňů.

Rozměry:

- mezera mezi jednotlivými šňůrkami: 5 centimetrů

- šířka otvoru pro garnýžovou trubku: 7 centimetrů

- materiál: 80% bavlna a 20% polyester

ŠířkaxVýška

150x160

250x160

150x240

250x240

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
3 zákázníků
hodnotilo