Banaby.cz   »   Dekorace   /   Tapety   /   Fototapety   /   Dětská 8 dílná fototapeta - Monsters University

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětská 8 dílná fototapeta - Monsters University

Vyladit dětský pokojíček k dokonalosti bude hračka, pořídíte-li do jeho dětského pokojíčku krásnou fototapetu. Ta je krásně barevná, veselá a s motivy, které si .. více

Naše cena: 1 239 Kč
Původní cena: 1 399 Kč
Hodnocení
4.6
16 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
3957-0 Dětská 8 dílná fototapeta - Monsters University 1 399 Kč 1 239 Kč dočasně vyprodáno

Dětská 8 dílná fototapeta - Monsters University

Vyladit dětský pokojíček k dokonalosti bude hračka, pořídíte-li do jeho dětského pokojíčku krásnou fototapetu. Ta je krásně barevná, veselá a s motivy, které si vaše děti zamilují již na první pohled.

Motiv Univerzity Příšerek se bude líbit snad všem děti. Líbí se jim Mike nebo například Sally? Pak jej mohou mít, spolu s dalšími kamarády, ve svém pokojíčku. Fototapeta je novinkou od firmy Walltastic.

Tapeta se skládá z osmi jednotlivých dílů a dohromady tvoří krásně veselý a barevný celek, který se hodí do všech dětských pokojíčků, do dětských heren, koutků i do školkové třídy. Všude mohou Příšerky oživnout.

Je důležité tapetu zkontrolovat a to ještě dřív, než se pustíte do jejího lepení. Tapeta je vyráběna prostřednictvím přísných procesů pro kontrolu výstupní kvality. Snažíme se přinášet vám jen kusy tapet v perfektním stavu a v té nejvyšší kvalitě.

Samozřejmě se může stát, že ne všechno bude perfektní, proto je důležité si jednotlivé díly tapet zkontrolovat ještě předtím, než je začnete lepit. Položte je na zem a pečlivě zkoumejte barevné provedení, tisk.

Rovněž se zaměřte na okraje a tedy na to, jestli mají zhruba šest milimetrů přesah. Objevíte-li jakékoliv vady či nesrovnalosti, tapety na stěnu v žádném případě nelepte a kontaktujte dodavatele.

Jestliže je tapeta, nebo nějaká její část už nalepena, neposkytujeme záruku vrácení peněz či výměny zboží. Po nanesení nebo během nanášení tapety na stěnu nenese společnost Walltastic odpovědnost za jakékoliv poškození tapety.

Rozměry:

- šířka: 203 centimetrů

- výška 243 centimetrů

ROZMĚR: 203x243 cm
MOTIV: příšerka
více značky: Walltastic

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
16 zákázníků
hodnotilo