Banaby.cz   »   Dekorace   /   Tapety   /   Fototapety   /   Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

Dětský pokojíček je pro děti místem pro nejrůznější hry, dětská dobrodružství, ale také učení a odpočinku. Proto by toto místo mělo být co možná nejvíc barevné .. více

Naše cena: 1 239 Kč
Původní cena: 1 399 Kč
Hodnocení
4.5
13 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
3962-0 Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse 1 399 Kč 1 239 Kč dočasně vyprodáno

Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

Dětský pokojíček je pro děti místem pro nejrůznější hry, dětská dobrodružství, ale také učení a odpočinku. Proto by toto místo mělo být co možná nejvíc barevné a útulné. A v tom vám pomůže krásná fototapeta.

Máte doma malého milovníka Bena a jeho galaktické mise? Pak vaše dítě bude nadšeno, když mu pořídíte do dětského pokojíčku krásnou fototapetu s motivem Bena a galaktické mise. Umí interiér krásně oživit.

Dodává mu na kráse, originálnosti a veselosti. S touto krásnou fototapetou, která po nalepení oživí dětský pokojíček, budou děti rády trávit čas a vydávat se na galaktické mise spolu s kamarádem Benem.

Ben má svá monstra Frankestrike, Snare - Oh a další. I vaše dítko se může k této výpravě přidat a ve svém pokojíčku zažívat nejrůznější dobrodružství. Jde o fototapetu, která se skládá z osmi samostatných dílů.

Předtím, než začnete fototapetu lepit na stěnu, se ujistěte, že je opravdu bez závad. Společnost Walltastic, která fototapety vyrábí, se snaží o to, aby každý jejich výrobek by co možná nejvíc kvalitní a v perfektním stavu.

Prostřednictvím přísných procesů pro kontrolu výstupní kvality se snaží zajistit špičkovou kvalitu. I tak se může stát, že se na fototapetě objeví vada či kaz. Proto je důležité si své fototapety položit na zem a prohlédnout.

Zkontrolujte, jestli je kvalitní barva, tisk a jestli okraje, které se budou stýkat, jestli mají přesah tisku. Ten by měl být zhruba šest milimetrů. Objeví-li se jakákoliv vada, pak rozhodně fototapetu nelepte na zeď.

Obraťte se na svého dodavatele a ihned ho kontaktujte. Když fototapety nalepíte, pak neposkytujeme záruku výměny nebo vrácení peněz. Po aplikaci tapet na stěnu nebo také během nanášení nenese společnost Walltastic zodpovědnost za jakékoliv poškození tapety.

Rozměry:

- šířka: 203 centimetrů

- výška: 243 centimetrů

ROZMĚR: 203x243 cm
více značky: Walltastic

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
13 zákázníků
hodnotilo