PRODEJ SKONČIL - Psací stůl Beep GRAF

Nábytek z kolekce Beep je znám svou krásou, moderním vzezřením a originalitou. Není divu, inspiruje se u současných trendů a díky nim je univerzální a moderní. .. více

Naše cena: od 8 459 Kč
Hodnocení
4.6
7 Hodnocení


Psací stůl Beep GRAF

Nábytek z kolekce Beep je znám svou krásou, moderním vzezřením a originalitou. Není divu, inspiruje se u současných trendů a díky nim je univerzální a moderní. Vhodný je do všech interiérů, do mnoha stylů.

Konstrukce je v tmavě šedé barvě a dolaďuje se barevnými, výraznými a originálními detaily, které dotáhnou nábytek k dokonalosti.

Psací stůl Beep má zaoblené tvary, které zabraňují úrazům. Kolekce Beep je především určená pro mládež, avšak skvěle se hodí také pro dospělé, inspiruje se současnou technologií výroby.

Psací stůl je charakteristický svými barevnými rohovými konektory. Ty plní kromě konstrukčního prvku také funkci pouzdra.

Vrchní deska a konstrukce jsou vyráběné z lamino desky v Graf, tmavě šedé barvě. Čelo psacího stolu je z lakované MDF desky ve třech barvách, přírodná dubová dýha (OAK), popelavě šedá (POP), tmavě šedá (GRAF).

Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
7 zákázníků
hodnotilo