Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Stoly   /   Noční stolky   /   Noční stolek Elle

sleva

PRODEJ SKONČIL - Noční stolek Elle

Noční stolek u postele je běžný, můžete na něj umístit knihu, lampičku, brýle či třeba budík. Mnohé noční stolky navíc disponují také policí, skříňkou či .. více

Naše cena: od 2 689 Kč
Původní cena: od 3 059 Kč
Hodnocení
4.6
17 Hodnocení


Noční stolek Elle

Noční stolek u postele je běžný, můžete na něj umístit knihu, lampičku, brýle či třeba budík. Mnohé noční stolky navíc disponují také policí, skříňkou či prostorem, kde můžete ukládat drobnosti.

A nejinak je tomu u nočního stolku z kolekce Elle. Ten disponuje skříňkou, která v sobě má vnitřní polici. Do ní můžete ukládat nejrůznější věci. Jde o elegantní, krásný a moderní noční stolek, kterým můžete vybavit ložnici, studentský či dětský pokoj.

Korpus nočního stolku je vyrobený z lamina a dřevotřísky. Čelo je vyrobeno z lakovaných desek MDF a HDF. Noční stolek drží pevné a kvalitní nožky, které jsou vyrobeny z kvalitního bukového masivu, který je k dispozici ve dvou verzích, v popelavě šedé a v bezbarvém laku.

Design je jednoduchý, moderní, elegantní, má krásné a čisté linie, které jsou vhodné do jakéhokoliv interiéru. Disponuje vnitřní policí, vybrat si můžete také barevné provedení nožek. Nábytek se vyrábí celkem sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
17 zákázníků
hodnotilo