Banaby.cz   »   Dekorace   /   Nástěnné a okenní   /   Samolepky na zeď   /   Dekorace na zeď - zvířatka safari

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dekorace na zeď - zvířatka safari

Sáhnout po novém vybavení pokojíčku? Nebo jej jen doplnit nějakou lampičkou či novou skříní? Ozdobit dětský pokojíček může být přitom mnohem jednodušší, .. více

Naše cena: 289 Kč
Původní cena: 319 Kč
Hodnocení
4.5
21 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
6551-0 Dekorace na zeď - zvířatka safari 319 Kč 289 Kč dočasně vyprodáno

Dekorace na zeď - zvířatka safari

Sáhnout po novém vybavení pokojíčku? Nebo jej jen doplnit nějakou lampičkou či novou skříní? Ozdobit dětský pokojíček může být přitom mnohem jednodušší, levnější a rychlejší. Stačí si pořídit krásné dekorace na zeď.

Jde o krásné a roztomilé samolepky se safari zvířátky. Ozdobí každý pokojíček, čekárnu, dětský koutek či třídy ve školce. Nemusíte je lepit jen na hladkou zeď, ale také na jiné hladké a suché povrchy, například na dveře, okno, nábytek, zrcadlo a podobně.

Nálepky se lepí jednoduše, stačí jen najít vhodné místo, očistit jej od prachu a jiných nečistot a samolepku aplikovat. Jednoduše jí také sundáte, nezanechává stopy. Údržba je jednoduchá, vezmete vlhčený hadřík a stačí občas otřít.

Nedoporučuje se lepit samolepky ihned po malování. Minimálně dva týdny počkejte, až barva pořádně zaschne a poté lepte. Vyrábí se z kvalitní, matné a samolepící PCV fólie. Ta nevydává nepříjemný zápach, je ekologická a neobsahuje škodlivé a zdraví nebezpečné látky. Je vhodná pro všechny děti.

- rozměr: 220 x 140 centimetrů

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
21 zákázníků
hodnotilo