Banaby.cz   »   Dekorace   /   Nástěnné a okenní   /   Samolepky na okno   /   Samolepící dekorace na okno Letadla - 0,3m2

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Samolepící dekorace na okno Letadla - 0,3m2

Chcete pořídit do pokojíčku vašeho dítěte veselé nálepky na okna, které dětský pokojíček zútulní a rozzáří jej? A máte doma malého milovníka letadélek? Udělejte .. více

Naše cena: 339 Kč
Původní cena: 399 Kč
Hodnocení
4.4
22 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
1101-0 Samolepící dekorace na okno Letadla - 0,3m2 399 Kč 339 Kč dočasně vyprodáno

Samolepící dekorace na okno Letadla - 0,3m2

Chcete pořídit do pokojíčku vašeho dítěte veselé nálepky na okna, které dětský pokojíček zútulní a rozzáří jej? A máte doma malého milovníka letadélek? Udělejte mu radost! Právě pro něj máme krásně barevné nálepky na okna s motivem letadel.

Nálepky na okna odolávají slunečnímu záření, je možno je nalepit na hladké a suché povrchy. Okna díky nálepkám na okna získají neobyčejný vzhled, který každý dětský pokojíček rozzáří a zútulní!

Nálepky na okna jsou vyráběny z lesklé průhledné lepící fólie. Nálepky na okna je možno vidět z obou stran okna, jsou také průhledné, jde jimi vidět ven. Použitá technologie zajišťuje, že nálepky mají velmi pestré a krásně živé barvy. Nálepky na okno se tisknou zdravotně nezávadným a ekologickým inkoustem, který nenechává příjemný zápach.

Balení obsahuje:

- 9 ks letadel s rozměry od 20 x 15 centimetrů do 16 x 9 centimetrů

- 14 ks mraků s rozměry od 14 x 8 centimetrů do 5 x 3 centimetrů

- 1 ks sluníčka s průměrem 11 centimetrů

více značky: Mint Kitten

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
22 zákázníků
hodnotilo