Banaby.cz   »   Dekorace   /   Nástěnné a okenní   /   Metry na zeď   /   Dekorace na zeď - metr zvědavá zvířatka - pravá strana

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dekorace na zeď - metr zvědavá zvířatka - pravá strana

Vzpomínky na dětství vašich potomků jsou velmi krásné. Většina rodičů má vzpomínky na růst dětí zakreslené na zárubních u dveří. Nyní už nemusíte zaznamenávat .. více

Naše cena: 279 Kč
Původní cena: 319 Kč
Hodnocení
4.3
18 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
6709-0 Dekorace na zeď - metr zvědavá zvířatka - pravá strana 319 Kč 279 Kč dočasně vyprodáno

Dekorace na zeď - metr zvědavá zvířatka - pravá strana

Vzpomínky na dětství vašich potomků jsou velmi krásné. Většina rodičů má vzpomínky na růst dětí zakreslené na zárubních u dveří. Nyní už nemusíte zaznamenávat výšku na zárubně, ale můžete výšku měřit s pomocí měřítka výšky.

Měřítko výšky je moderní a krásné, kromě praktické funkce má také dekorativní funkci, vyvedeno v krásných a příjemných barvách. Umí oživit každý dětský pokojíček, hernu či dětský koutek.

Nálepky na zeď je možno lepit nejen na samotnou stěnu, ale také na všechny suché, hladké a odmaštěné povrchy. Zkrášlit tak můžete například dveře, okna, skříně a další kusy nábytku. Lepení je jednoduché, stačí očistit plochu od prachu a máte hotovo.

Snadná je také údržba, přetřete jen navlhčeným hadříkem a je hotovo. Samolepky po odstranění nezanechávají stopy, můžete je tedy snadno sundat. Nedoporučujeme lepit ihned po malování, nechejte malbu minimálně dva týdny důkladně zaschnout.

Samolepky se vyrábí z kvalitní, matné a samolepící fólie PCV. Jsou bez nepříjemného zápachu, jsou ekologické a neobsahuje zdraví škodlivé a chemické látky. Jsou tedy bezpečné pro všechny děti. Příjemná a roztomilá zvířátka krásně vydekorují dětský pokojíček k dokonalosti.

- rozměry: 160 x 90 centimetrů

MOTIV: Zvířata
BARVY: bordó

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
18 zákázníků
hodnotilo