Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Vyvýšené   /   Dětská postel Flo se skluzavkou

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětská postel Flo se skluzavkou

Dětská lakovaná postel se skluzavkou Flo je kvalitní, vyrobená z borovicového masivu. Bytelná konstrukce moderního rázu bude v dětském pokoji stát jako přibitá. .. více

Naše cena: od 5 879 Kč
Hodnocení
4.2
20 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
1834-0 borovice 5 879 Kč dočasně vyprodáno
1834-2 olše 5 879 Kč dočasně vyprodáno

Dětská postel Flo se skluzavkou

Dětská lakovaná postel se skluzavkou Flo je kvalitní, vyrobená z borovicového masivu. Bytelná konstrukce moderního rázu bude v dětském pokoji stát jako přibitá. Snoubí v sobě prvky dřeva a látkové textilie. Vaše děti budou spát v klidu a bezpečí.

Látkový domeček připevněn ve spodních částech postele je pro děti přitahujícím komponentem podobně jako magnet. Dřevo jde jednoduše omýt čistícím prostředkem, je tedy i praktická. Mimo domečku se tu nachází látková věžička v jejíž útrobách je uložena i mini skluzavka.

Děti si tu mohou hrát na pohádky, jak vysvobodit princeznu z věže nebo zničit zlého černokněžníka, který se tu ukrývá. Záleží na dětské fantazii. Uléhat už budou s pocitem, že dobro zvítězilo nad zlem.

Ke spaní náleží molitanová matrace, která je příjemně měkká. Součástí postele je tedy matrace, skluzavka, rošt a textilní domek s věžičkou. K dostání v odstínu borovice nebo olše. Montáž není náročná, zvládnou jí všichni rodiče.

Rozměr postele: 190x80 cm
Barva postele: přírodní, olše, borovice
Provedení postele: se zábranou, vyvýšené, s matrací a roštem, s matrací, s roštem, se skluzavkou
Materiál postele: masiv

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.2
20 zákázníků
hodnotilo