Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Patrové   /   Dětská patrová postel Simple

PRODEJ SKONČIL - Dětská patrová postel Simple

Moderní a kvalitní dětská postel, která svým vzhledem a barevným provedením ladí ve všech dětských interiérech. Zamilují si jí všichni, hodí se perfektně do .. více

Naše cena: od 20 990 Kč
Původní cena: od 24 529 Kč
Hodnocení
4.5
11 Hodnocení


Dětská patrová postel Simple

Moderní a kvalitní dětská postel, která svým vzhledem a barevným provedením ladí ve všech dětských interiérech. Zamilují si jí všichni, hodí se perfektně do holčičího i chlapeckého pokojíčku.

Dětská patrová postel je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které se kombinuje s moderním MDF materiálem. Dětem se tak v každém ohledu zajišťuje bezpečí.

Jde o funkční kus nábytku, který v sobě kombinuje patrovou postel, skříně a také prostor pro hru. Postel má robustní konstrukci a to i včetně žebříku, bezpečné využití je tak naprostou samozřejmostí.

Pod postelí najdete prostor, který děti mohou využít pro své hry. Můžete zde pořídit také křesílka, kde děti mohou odpočívat nebo jednoduchý stůl, kde si děti mohou kreslit nebo se vzdělávat.

Najdete zde také šatní skříň se zásuvkami, která je velmi praktická. Patrová postel je perfektní do všech interiérů, zejména pak do menších pokojíčků, kde skvěle šetří prostor.

Dětská patrová postel je dostupná v obou verzích. Skříň můžete mít napravo i nalevo. Postel je dostupná v celkem čtyřech barevných provedeních, v oranžové, modré, zelené a růžové.

Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů. Skládá se ze sedmi balíčků. První balík má 36 kilogramů, druhý 27 kilogramů, třetí balík 47 kilogramů, čtvrtý 44 kilogramů a pátý balíček 11 kilogramů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
11 zákázníků
hodnotilo