Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Patrové   /   Dětská patrová postel Segan Oranžová

PRODEJ SKONČIL - Dětská patrová postel Segan Oranžová

Děti během spánku nabírají síly, ale také se jim formuje páteř, vyvíjí se celé dětské tělo. Proto je nutné pořídit dětem postel, která bude nejen moderní a .. více

Naše cena: od 17 859 Kč
Hodnocení
4.3
7 Hodnocení


Dětská patrová postel Segan Oranžová

Děti během spánku nabírají síly, ale také se jim formuje páteř, vyvíjí se celé dětské tělo. Proto je nutné pořídit dětem postel, která bude nejen moderní a krásná, ale také velmi praktická a kvalitní.

Dětská patrová postel Segan Oranžová je přesně to, co pro své děti potřebujete! Jde o velmi kvalitní postel, která díky krásné barvě umí rozzářit každý dětský interiér, chlapecký i holčičí.

Spodní postel je rozšířená, může být využívána také jako dvojlůžko. Díky svému modernímu a originálnímu vzhledu zaujme všechny děti, kluky, holky, menší děti i starší teenagery.

Jde o krásnou a moderní postel, spodní část postele disponuje praktickými a moderními poličkami, kam děti mohou uložit knihy, budík, mobilní telefon, a další a další drobnosti, které potřebují mít po ruce.

Dětská patrová postel je velmi moderní a univerzální, díky své praktičnosti se hodí do všech dětských interiérů, zejména pak do těch menších, kde umí krásně šetřit místo a prostor. Děti si tak mohou pohodlně hrát.

U postele jsou také schody, které jsou univerzální a hodí se na levou i na pravou stranu. Díky schůdkům se děti dostanou do patrové postele. Kromě toho mají také funkci regálu, což znamená, že zde můžete uložit vše, co potřebujete.

Dětská patrová postel je v příjemné oranžové barvě, vyrábí se z kvalitních materiálů, které posteli zajistí pevnost a odolnost, což jí dělá kvalitní. Vyrábí se z kvalitní lamino desky.

V balení najdete kromě postele rám, schůdky, které fungují také jako regály, šuplík, rošty. Při koupi druhé varianty jsou součásti balení dvě postele. Horní je v bavlněném a neprošívaném povlaku. Dolní matrace je pružinová, oboustranná.

Nosnost horní postele je do 100 kilogramů, dolní pak do 150 kilogramů. Je vhodná do všech interiérů, horní postel disponuje zábranou, která děti chrání před pádem z postele.

Rozměry:

- horní matrace: 200 x 90 x 8 centimetrů

- spodní matrace: 200 x 120 x 15 centimetrů

- doporučená výška horní matrace: 8 - 10 centimetrů

- délka vnější postele: 208 centimetrů

- šířka vnější postele: 130 centimetrů

- výška vnější postele: 145 centimetrů

- délka vnějších schodů: 54 centimetrů

- šířka vnějších schodů: 104 centimetrů

- výška vnějších schodů: 145 centimetrů

- délka vnější se schody: 262 centimetrů

- šířka vnější se schody: 130 centimetrů

- výška vnější se schody: 145 centimetrů

- výška horní matrace: cca 129 centimetrů

- výška dolní matrace: cca 40 centimetrů

Rozměr postele: 200x90 cm, 200x120 cm
Barva postele: bílá, oranžová, jiné barevné provedení
Provedení postele: patrové, s úložným prostorem, s matrací a roštem, s matrací, s roštem
Materiál postele: lamino

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
7 zákázníků
hodnotilo