Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Patrové   /   Dětská patrová postel Erika šedá 160x80cm

PRODEJ SKONČIL - Dětská patrová postel Erika šedá 160x80cm

Potřebujete dětem do jejich pokojíčku pořídit moderní a krásnou dětskou postel, která je nejen praktická a funkční, ale také moderní a krásná? A ke všemu ještě .. více

Naše cena: od 5 714 Kč
Původní cena: od 7 619 Kč
Hodnocení
4.8
10 Hodnocení


Dětská patrová postel Erika šedá 160x80cm

Potřebujete dětem do jejich pokojíčku pořídit moderní a krásnou dětskou postel, která je nejen praktická a funkční, ale také moderní a krásná? A ke všemu ještě by měla být moderní a stylová?

Pak doporučujeme krásnou patrovou postel Erika šedá. Jde o patrovou postel, která plní všechny atributy správné postele. Má nadčasový vzhled, který se hodí opravdu do všech interiérů.

Dětská patrová postel se hodí pro všechny dětské pokojíčky, zejména pak pro ty menší, kde se šetří každý centimetr. Díky patrové posteli budou mít děti dostatek prostoru pro své hry. Postel se hodí pro kluky i pro holky.

Dětská patrová postel je v příjemné grafitové barvě, která je moderní. Vyrábí se z kvalitního borovicového dřeva, které je lakované atestovaným lakem. Ten plní evropské normy a je tak bezpečný pro děti.

Čela postele jsou vyrobená z masivu, bočnice zase z lamino desky. Každé jedno patro postele má nosnost do 70 kilogramů. Disponuje také úložným prostorem, do kterého můžete uložit mnohé věci.

Součástí postele jsou dvě polyuretanové matrace, které mají pratelný potah. Dále v balení najdete úložný prostor, dva rošty a zábranu. Pořiďte i vy dětem do jejich pokojíčku krásnou a plně funkční patrovou postel.

Rozměry:

- výška: 155 centimetrů

- šířka: 86 centimetrů

- délka: 166 centimetrů

- výška matrace: 7 centimetrů

- výška horní matrace od podlahy: 118,5 centimetrů

- výška spodní matrace od podlahy: 37 centimetrů

- prostor mezi postelemi: cca 75 centimetrů

- rozměry matrace: 160 x 80 centimetrů

Rozměr postele: 160x80 cm
Barva postele: šedá
Provedení postele: patrové, s úložným prostorem
Materiál postele: masiv

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
10 zákázníků
hodnotilo