PRODEJ SKONČIL - Dětská kovová postel model 14

Jednoduchá a elegantní, zhruba tak by se dala v krátkosti popsat dětská kovová postel, která se vyznačuje kvalitním zpracováním a jemnými detaily.  Postel je .. více

Naše cena: od 8 999 Kč
Hodnocení
4.8
6 Hodnocení


Dětská kovová postel model 14

Jednoduchá a elegantní, zhruba tak by se dala v krátkosti popsat dětská kovová postel, která se vyznačuje kvalitním zpracováním a jemnými detaily. 

Postel je velmi krásná a elegantní s řadou detailů, které vytváří nenapodobitelný design. Univerzální design se hodí do každého pokoje, bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Postel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Kovový rám je složen ze čtyř částí, které jsou spojené šrouby a činí tak konstrukci velmi pevnou a kvalitní.

Nohy postele jsou také z kovu o průměru 27 mm a příčky mají 21 mm. Výplně mezi postelí, tvoří kovové tyče o průměru 8 mm.

Součástí postele je i dřevěný laťkový rošt.

Matrace není součástí postele. Můžete si ji však objednat v naší nabídce, kterou naleznete v sekci MATRACE, kde naleznete příslušný rozměr. Doporučená výška pro matraci je 16 cm.

Vzhledem k ručnímu svařování postele, se mohou jednotlivé rozměry lišit do 1 cm.

Vnější rozměry: výška boků – cca 80 cm výška od podlahy k matraci – cca 22 cm výška opěradla - 90 cm šířka konstrukce – cca 95 cm délka konstrukce – cca 207 cm Vnitřní rozměry: šířka postele - 90 cm délka postele – 200 cm

Rozměr postele: 200x90 cm
Barva postele: černá, jiné barevné provedení
Materiál postele: kov

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
6 zákázníků
hodnotilo