Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Se zábranou   /   Postel Beep

sleva

PRODEJ SKONČIL - Postel Beep

Kolekce Beep disponuje moderním, originálním, svěžím nábytkem, který svou inspiraci nachází v současných trendech. Nábytek z této kolekce je univerzální a .. více

Naše cena: od 13 359 Kč
Původní cena: od 14 939 Kč
Hodnocení
4.6
10 Hodnocení


Postel Beep

Kolekce Beep disponuje moderním, originálním, svěžím nábytkem, který svou inspiraci nachází v současných trendech. Nábytek z této kolekce je univerzální a moderní, jeho design se hodí do každého interiéru, skvěle zapadne do teenagerovského pokojíčku, do pracovny, moderního bytu, ložnice či Glamour pokoje.

Nábytek Beep má zaoblené tvary, které zabraňují úrazům, konstrukce je v šedé barvě a dolaďují jí výrazné barevné a originální detaily, které dotahují nábytek k dokonalosti. Na výběr je několik konkrétních barev, kterými je možno ještě lépe doladit interiér.

Kolekce nábytku Beep se primárně zaměřuje na mladé, ale není vhodná jen pro ně! Využijí ji všichni, děti, mladí i dospělí. Postel kolekce Beep v sobě kombinuje inovativní přístup k designu a spoléhá na osvědčené konstrukční řešení. Krásná a elegantní opěrka hlavy poskytuje pohodlí, tvar nože je unikátní a barevně originální. Využívá se velmi kvalitní textilie, která dotáhne jedinečnost a originálnost k dokonalosti.

Postel Beep disponuje úložným prostorem, kde můžete uskladnit povlečení či peřiny. Mechanismus zvedání matrace je pevný a velmi pohodlný. Potah matrace je k dispozici ve dvou barevných odstínech černé (Adamantio 335) a šedé (Adamantio 389).

Rám postele je vyrobený v tmavě šedé barvě Graf a je z lamino desky. Nohy postele jsou z přírodního masivního dřeva a malované v osmi různých barvách. Barvy jsou k dispozici v paletě barev níže. Textilie, která se využívá je z kolekce Italvelluti Adamantio.

Nábytek se realizuje sedm týdnů.

Rozměr postele: 200x90 cm
Barva postele: bílá, černá, hnědá, modrá, oranžová, růžová, šedá, zelená, žlutá, jiné barevné provedení
Materiál postele: lamino
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
10 zákázníků
hodnotilo