Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Se zábranou   /   Ourbaby dětská postel Terreo

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Ourbaby dětská postel Terreo

Potřebujete-li dětem do jejich království pořídit postel, pak neváhejte a pořiďte jim Ourbaby dětskou postel Terreo Rám postele je vyrobený z borovicového .. více

Naše cena: od 6 549 Kč
Hodnocení
4.5
19 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
4936-0 180x80 cm postel + úložný prostor borovice 6 549 Kč dočasně vyprodáno

Ourbaby dětská postel Terreo

Potřebujete-li dětem do jejich království pořídit postel, pak neváhejte a pořiďte jim Ourbaby dětskou postel Terreo

Rám postele je vyrobený z borovicového dřeva, čela šuplíku, výplně čel a zábran jsou z lamino desky. Nosnost postele je do 80 kilogramů.

Postel je velmi snadno smontovatelná, jsou k ní baleny přehledné instrukce. Dětská postel Terreo je lakovaná třemi vrstvami laku a vlastní certifikát "Institutu technologie dřeva v Poznani".

Rošt postele je tlustý 2 centimetry a vyroben z topolového dřeva. Každá lišta v roštu má šířku 5 centimetrů. Rošt se nachází ve výšce zhruba 25 cm.

Dětskou postel je možno vyladit k dokonalosti, k dispozici je několik barevných odstínů čel i rámu. V detailní fotografii je najdete. Pak už jen stačí uvést do poznámky, o jaké barevné provedení máte zájem. Zábranu je možno umístit na pravou i levou stranu, uveďte do objednávky, na jakou stranu má být zábrana vložena.

Na přání zákazníka je možno vyrobit a dodat postel v jiném barevném provedení, než jak je uvedeno v nabídce, jde o postele v dvojbarevném vyhotovení a jednobarevné postele (zelená, orange, calvados, modrá, oliva, capri, růžová, fialová). V takovém případě jde o zboží na zakázku a není možno odstoupit od smlouvy.

V balení postele najdete polyuretanovou matraci s bavlněným potahem, který se uzavírá pomocí zipu, výška matrace je 8 centimetrů, dřevěný rošt a úložné šuplíky na kolečkách.

Barva postele: bílá, zelená, jiné barevné provedení, borovice
Provedení postele: se zábranou, s úložným prostorem
Materiál postele: masiv/lamino
více značky: Ourbaby

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
19 zákázníků
hodnotilo