Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Se zábranou   /   Ourbaby dětská postel Marco

PRODEJ SKONČIL - Ourbaby dětská postel Marco

Dětská postýlka by měla být hlavně kvalitní. A to bezesporu dětská postel Marco je. Postel z kolekce Ourbaby disponuje zábranou, je vyrobená z kvalitních .. více

Naše cena: od 6 529 Kč
Hodnocení
4.3
18 Hodnocení


Ourbaby dětská postel Marco

Dětská postýlka by měla být hlavně kvalitní. A to bezesporu dětská postel Marco je. Postel z kolekce Ourbaby disponuje zábranou, je vyrobená z kvalitních materiálů a podle postupů, které dětem zajistí kvalitní a ničím nerušený spánek.

Dětská postel disponuje zábranou, díky ní děti mohou klidně spát a vy jako rodiče také. Děti během noci nespadnou z postele. Je vyrobená z kvalitního borovicového dřeva a lakována třemi vrstvami laku.

Postele vlastní certifikát "Institutu technologie dřeva v Poznani". Pro prodej postelí v rámci Evropské unie je tento certifikát nutností. Zábrana je variabilní, je možno jí umístit na pravou či levou stranu. Vždy proto u objednávky uveďte, kam zábranu umístit.

V balení najdete rošt, jednu polyuretanovou matraci, která je potažena bavlněným potahem, který je na zip a je možno jej sundat, dva úložné prostory ve formě šuplíků na kolečkách.

Čela šuplíků se vyrábějí z masivu, bočnice jsou naopak z lamina. Do úložného prostoru můžete uložit peřiny, povlečení či další věci. Nosnost dětské postele je do 80 kilogramů.

Barva postele: přírodní, bílá, borovice
Provedení postele: se zábranou, s úložným prostorem, s matrací a roštem, s matrací, s roštem
Materiál postele: masiv

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
18 zákázníků
hodnotilo