PRODEJ SKONČIL - Dětská postel Monte

Postel Monte je ideální pro vaše děti. Potřebujete dítě naučit, aby spalo samostatně ve své vlastní posteli? Postel Monte vám s tím pomůže. Je vhodná pro .. více

Naše cena: od 2 549 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení


Dětská postel Monte

Postel Monte je ideální pro vaše děti. Potřebujete dítě naučit, aby spalo samostatně ve své vlastní posteli? Postel Monte vám s tím pomůže. Je vhodná pro všechny malé děti, které si jí zamilují!

Postel Monte zaručuje bezpečí a maximální komfort vašemu dítěti. Poskytne mu ničím nerušený spánek. Postel je možno umístit do pravé i levé strany dětského pokojíčku. Díky možnosti montáže na obou stranách vždy vynikne krásná dekorace. Nosné latě postele (průměr 9/2 centimetrů, délka 138 centimetrů) jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva, které zajišťuje dlouhou životnost.

Postel Monte si můžete objednat ve dvou barvách, ořech plus krémová část postele. Zábrany, které jsou okolo postele, se dají sundat, takže postel může poskytnout prostor pro hry během celého dne. Čelo postele se vyrábí z velmi kvalitní lamino desky, která na sobě má potisk pejska. K posteli se dají zvlášť dokoupit úložné prostory. Šuplík na kolečkách, který na podlaze nezanechává nechtěné stopy.

Matrace není součástí balení postele, je nutno jí dokoupit zvlášť. Velmi kvalitní matrace najdete v levém panelu, v sekci MATRACE, kde si vyberete podle vlastních potřeb, podle vámi požadovaného rozměru.

Rozměry:
- Vnější rozměry postele:
142 x 75 x 64 centimetrů / 162 x 75 x 74 centimetrů
- Výška dna postele 23 centimetrů
- Průměr roštu 4,5/2 centimetrů

Lišty jsou od sebe vzdálené 6 centimetrů a spojuje je páska.

Šuplík na kolečkách:
délka 156 centimetrů, šířka 70 centimetrů, hloubka 15 centimetrů - Nosnost postele: do 50 kilogramů

více značky: Ourbaby

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo