Banaby.cz   »   Dětské postele   /   Se zábranou   /   Dětská postel Klára

PRODEJ SKONČIL - Dětská postel Klára

Borovicového dřevo, lakované třemi vrstvami laku. Taková je krásná dětská postel Klára, která potěší všechny děti. Jde o bezpečnou a kvalitní postel, která .. více

Naše cena: od 6 179 Kč
Hodnocení
4.6
20 Hodnocení


Dětská postel Klára

Borovicového dřevo, lakované třemi vrstvami laku. Taková je krásná dětská postel Klára, která potěší všechny děti. Jde o bezpečnou a kvalitní postel, která disponuje vlastním certifikátem "Institutu technologie dřeva v Poznani". Tento certifikát je důležitý a nutný v prodeji patrových postelí v Evropské unii.

Čela šuplíků se vyrábí z masivu, bočnice šuplíků jsou z lamina. K posteli patří také zábrana. U ní můžete zvolit, na které straně má zábrana být. Barva postele, která je na obrázku, je kombinace barev Dub a Capri.

Postel je třikrát lakovaná a lak je bezzápachový, ekologický, antialergický. Odolává změnám klimatu, lak je v nejvyšší třídě ekologických laků "ekologicky bezpečné E". Takovéto laky neobsahují žádné aromatické příměsi jako toulen, ksylen a podobně, neobsahují žádné toxické směsi či jiné rakovinotvorné látky. Tři vrstvy laku dále chrání postel proti poškození, povrch je dostatečně tvrdý a odolný.

K dispozici je široká barevná paleta, z níž můžete vybírat a přizpůsobíte tak dětskou postel vašemu interiéru. Vybírat můžete z barev jako přírodní borovice, dub, mahagon, olše, olše medová, calvados, tmavá hruška, ořech, buk, bordó, bílá, pomeranč, modrá, růžová, olivová, vanilka. K dětské posteli Klára získáváte přehledné instrukce k montáži. Postel se dodává v demontu, podle návodu jí snadno složíte. V detailu najdete fotografii s paletou barev. Z ní si můžete vybrat odstín postele, který chcete. Další odstíny pak najdete v detailní fotografii. DO poznámky uvádějte, jakou barvu postele chcete.

Součást balení postele je také jedna polyuretanová matrace s bavlněným potahem, který je opatřen zipem, rošt, který je vyroben ze silného topolového dřeva, dva kompletní šuplíky, které disponují čtyřmi kolečky. Na zakázku je možno vyrobit a následně dodat postel v jakémkoliv barevném provedení, tedy i v jiném, než je v nabídce. Jde o postele v dvoubarevném vyhotovení a jednobarevné postele v barvě modrá, zelená, pomeranč, calvados, capri, fialová, oliva, růžová. V takovémto případě jde o postel, která se vyrábí na zakázku. A od takovéto smlouvy pak již nelze odstoupit.

Rozměry:

- nosnost postele: 80 kilogramů

- výška matrace: 8 centimetrů

- tloušťka roštu: 20 milimetrů

- šířka lišt: 5 centimetrů

Barva postele: jiné barevné provedení
Provedení postele: se zábranou, s úložným prostorem
Materiál postele: masiv

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
20 zákázníků
hodnotilo