Banaby.cz   »   Dětské postele   /   S přistýlkou   /   Ourbaby dětská postel s přistýlkou Marco I

PRODEJ SKONČIL - Ourbaby dětská postel s přistýlkou Marco I

Dětská postel musí mít pevnou a kvalitní konstrukci, musí být bezpečná a také zdravotně nezávadná. Jedině tak dětem poskytnete to nejlepší z nejlepšího. Dětská .. více

Naše cena: od 9 259 Kč
Hodnocení
4.7
20 Hodnocení


Ourbaby dětská postel s přistýlkou Marco I

Dětská postel musí mít pevnou a kvalitní konstrukci, musí být bezpečná a také zdravotně nezávadná. Jedině tak dětem poskytnete to nejlepší z nejlepšího. Dětská postel Marco je velmi krásná a kvalitní.

Je vyrobena z borovicového dřeva a lakována třemi vrstvami laku. Dětská postel disponuje přistýlkou a certifikáty "Institutu technologie dřeva v Poznani". Tento certifikát je pro prodej patrových postelí v rámci Evropské unie nutností.

Dětská postel disponuje zábranou, která je přišroubovaná z jedné strany na bočnici postele. Z přední strany je možno nasadit. Díky zábraně můžete v klidu spát, děti v noci nespadnou z postele.

Postel je třikrát lakovaná a to ekologickým, antialergickým a bezzápachovým lakem, který odolává změnám klimatu. Tento lak je v nejvyšší třídě ekologických laků "Ekologicky bezpečné E".

Takovéto laky neobsahují žádné aromatické přímesi (toulen, ksylen), toxické směsi či rakovinotvorné látky. Tři vrstvy laku působí jako štít proti poškození či poškrábání. Povrch je dostatečně tvrdý.

Postel obsahuje dvě polyuretanové matrace s bavlněným potahem na zip, potah je možno sundat, dva úložné prostory ve formě šuplíků. Nosnost postele je do 80 kilogramů na jedno lůžko.

Rozměry:

Rozměry matrace u postele 200 x 90 cm

- horní matrace: 200 x 90 centimetrů

- spodní matrace: 188 x 90 centimetrů

Rozměry matrace u postele 180 x 80 cm

- horní matrace: 180 x 80 centimetrů

- spodní matrace: 169 x 80 centimetrů

- výška od podlahy po zábranu: 75 centimetrů

 

Barva postele: přírodní, bílá, borovice
Provedení postele: se zábranou, s úložným prostorem, s přistýlkou
Materiál postele: masiv
více značky: Ourbaby

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
20 zákázníků
hodnotilo