Banaby.cz   »   Pokojové sestavy   /   Dětský pokoj   /   Dětský pokoj Elle

PRODEJ SKONČIL - Dětský pokoj Elle

Pořizujete dětem nový pokojíček a nevíte, který si vybrat? Pokojíček Elle je pro Vás tou správnou volbou. Výrobce se inspiroval jemnými přírodními barvami .. více

Naše cena: od 22 799 Kč
Hodnocení
4.6
8 Hodnocení


Dětský pokoj Elle

Pořizujete dětem nový pokojíček a nevíte, který si vybrat? Pokojíček Elle je pro Vás tou správnou volbou. Výrobce se inspiroval jemnými přírodními barvami odstínů bílé, šedé a bukového dřeva. Pokojíček je velmi funkční a kvalitní.

Nábytek roste spolu s vašimi dětmi, je tedy skvělý pro vaše děti, ať už pro chlapečka, či holčičku. Nabízíme také možnost speciálně navržených potahů s dětskými vzory. Díky nim je možno změnit vzhled dětského pokojíčku během chvíle!

K dispozici jsou puntíky, hvězdičky nebo chevron. Víc informací najdete na oficiálních stránkách výrobce. Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

Díky jednotnému vzhledu bude pokojíček ucelený a krásný. K dispozici je také další nábytek z této moderní kolekce. Najdete jej ve složce Dětský pokoj Elle. V sadě najdete dětskou postýlku, dvoudveřovou komodu se zásuvkou a regál.

Rozměry:

- dětská postýlka: 84 cm, 66 cm a 125 cm

- dvoudveřová komoda: 82 cm, 80 cm a 45 cm

- regál: 184 cm, 50 cm a 45 cm

BARVY: bílá, šedá, buk
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
8 zákázníků
hodnotilo