Banaby.cz   »   Pokojové sestavy   /   Dětský pokoj   /   Dětský pokoj Beep

PRODEJ SKONČIL - Dětský pokoj Beep

Pořídit nábytek do dětského pokojíčku může být jednoduché. Stačí jen sáhnout po té správné kolekci nábytku. K dispozici jsou již celé sety, kdy stačí jeden .. více

Naše cena: od 31 457 Kč
Hodnocení
4.7
11 Hodnocení


Dětský pokoj Beep

Pořídit nábytek do dětského pokojíčku může být jednoduché. Stačí jen sáhnout po té správné kolekci nábytku. K dispozici jsou již celé sety, kdy stačí jeden klik, a vybavíte celý pokoj.

Kolekce nábytku Beep přináší přesně takový dětský pokoj. Je vhodný nejen pro děti, ale také pro mládež a teenagery. Jde o kolekci nábytku, která se inspiruje moderními technologiemi, takže se skvěle hodí do každého interiéru.

Skvěle se hodí nejen do dětských pokojů, ale také do moderního interiéru či do pokojů ve stylu Glamour. Jde o nábytek, který umí rozzářit a doladit každý interiér a dodat mu na kráse.

Nábytek můžete sestavovat podle vaší aktuální potřeby, různě jej dolaďovat a krášlit. Stejně jako u ostatních kolekcí, je možno jí volně dotvořit a vybírat barevné provedení. Kolekce se hodí pro holky i pro kluky.

V setu dětského pokoje kolekce Beep najdete postel, noční stolek a šatní skříň jednodveřovou. Dětský pokoje je vyrobený z kvalitní dřevotřísky a MDF desky. K této kolekci si můžete pořídit také další nábytek. Doba realizace je sedm týdnů.

Rozměry:

- postel: 90 x 214 x 96 centimetrů

- noční stolek: 40 x 65 x 44 centimetrů

- šatní skříň jednodveřová: 208 x 70 x 58 centimetrů

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
11 zákázníků
hodnotilo