Banaby.cz   »   Dětský pokoj

Dětský pokoj

Zařiďte dětský pokoj od postýlky až po nástěnné dekorace. Miminko školák i teenager ocení nový kus nábytku i zbrusu novou pokojovou sestavu.

Pro miminko je dětský pokoj především místem na spaní a hru. Aby byl celkový dojem z místnosti příjemný pokuste se sladit nábytek, lůžkoviny i dekorace. 

Pro starší kluky i holky jsou dětské pokoje místem prvních domácích úkolů. Postýlku by měla, co nejdříve vystřídat dětská postel. Hromady hraček potřebují praktický úložný prostor. Truhlu na hračky nebo jiný kus nábytku.

Pro sourozence využijete patrové postele, známé jako palandy. Pro uskladnění narůstajícího počtu oblečení využijete komodu nebo velkou šatní skříň. Alternativou jsou regálové a policové systémy. 

Pro studenty jsou pokoje především učebnou a relaxací po zkouškách. Kvalitní psací stůl s pracovní židlí tvoří srdce studentského pokoje. Barvy nábytku jsou spíše neutrální, a proto jimi nepohrdne ani teenager.

Ať už sháníte kusový nábytek nebo chcete pořídit celou pokojovou sestavu, banaby je pro vás jako stvořené. U nás si vyberete. Podle věku dítěte, designu nebo zbývajícího prostoru v pokoji.

Strana: 2 4 5 6 7 8 9 10... 64

celkem 1328 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 2 4 5 6 7 8 9 10... 64