Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Pohovky a křesílka   /   Pohovky   /   Pohovka CALLin

PRODEJ SKONČIL - Pohovka CALLin

Moderní design a kreativní řešení nabízí pohovka CALLin, která je skvělá do dětských a teenegerských pokojů. Kreativní řešení a praktický design umožňuje na .. více

Naše cena: od 16 439 Kč
Původní cena: od 19 339 Kč
Hodnocení
4.6
8 Hodnocení


Pohovka CALLin

Moderní design a kreativní řešení nabízí pohovka CALLin, která je skvělá do dětských a teenegerských pokojů. Kreativní řešení a praktický design umožňuje na pohovce relaxaci během dne a zdravý a efektivní odpočinek během spánku. 

Pohovka disponuje odnímatelným opěradlem, který zajistí proměnu z pohovky na velmi pohodlnou postel. Promyšlená konstrukce tak umožňuje využívat pohovku, jako klasickou postel.

Dalším řešením pohovky je odnímatelný střed, který může posloužit jako sedací vak. Pohovku tak proměníte v lavici ve tvaru obdélníku.

K pohovce CALLin doporučujeme i designový a kreativně řešený stůl CALLin, který prostorově sedí k pohovce a je ideálním místem pro deskové hry, psaní nebo čtení.

Pohovku můžete objednat ve dvou cenových skupinách látek. První obsahuje AMORE, MILANO. Druhá SOFIA: barva Baby Blue 12, Růžová Pastelová 8. Mátový Sorbet 11, Fialová Nota 07 a Light Grey 15.

Dále máme pohovku ve 2 verzích: standard a prémium. Verze prémium má speciální výplň, díky které je pohovka ještě více pohodlnější.

Polštáře nejsou součástí pohovky, ale lze je doobjednat. 

Doba realizace zakázky je cca 7 týdnů.

Rozměry : výška: 60 cm šířka: 180 cm hloubka: 90 cm po rozložení : 180 cm x 120 cm x 30 cm

Další rozměry: polštář Small: 40x40 cm polštář Big: 60x60 cm stůl: 100x50x50 cm nástavec: 100x50 cm 

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
8 zákázníků
hodnotilo