Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Pohovky a křesílka   /   Pohovky   /   Dětská pohovka Blue Jungle 2

PRODEJ SKONČIL - Dětská pohovka Blue Jungle 2

Praktická dětská pohovka je ideálním odpočinkovým místem pro všechny dětičky. V tomto modrozeleném provedení se bude líbit převážně klukům. S touto sedačkou si .. více

Naše cena: 1 699 Kč
Hodnocení
4.8
20 Hodnocení


Dětská pohovka Blue Jungle 2

Praktická dětská pohovka je ideálním odpočinkovým místem pro všechny dětičky. V tomto modrozeleném provedení se bude líbit převážně klukům.

S touto sedačkou si děti přijdou na své, protože je úžasně měkká a snadno přemístitelná. Je doplňkem elegance a pokoji dodá moderní nádech. Místo, kam jí umístíte, je na vás. Skvěle se vyjímá ve hracím koutku. Jednoduše se rozloží a zase složí. Navíc je tu čtvrtý dopínací sedák, který umožňuje nastavit výšku sedu nebo prodloužit pohovku.

Parametry pohovky:

- šířka 98 cm

- výška 59 cm

- hloubka 48 cm

V rozloženém stavu se 4. dopínacím sedákem má sedačka délku 168 cm. Plocha na spaní činí 71,5 x 160 cm, výška pěny 8 cm.

Kompletní sedací souprava obsahuje tedy polštářek navíc, 4. přídavný sedák a sedací vak. Potah je jemňoučký a připomíná na omak plyšovou hračku. Je to tím, že je tu welur (ten je navíc oproti běžným materiálům i odolnější proti ušpinění). Pokud je potah ušpiněn, můžete ho sundat a dát do pračky.

BARVY: modrá

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
20 zákázníků
hodnotilo