Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Pohovky a křesílka   /   Křesílka   /   Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola

PRODEJ SKONČIL - Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola

V dětském pokojíčku jistě nechybí hračky, postel, skříně a další kusy nábytku. Děti však potřebují v pokojíčku mít také prostor, kde mohou odpočívat, v klidu si .. více

Naše cena: 2 359 Kč
Hodnocení
4.3
7 Hodnocení


Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola

V dětském pokojíčku jistě nechybí hračky, postel, skříně a další kusy nábytku. Děti však potřebují v pokojíčku mít také prostor, kde mohou odpočívat, v klidu si sednout. A k tomu skvěle poslouží křesílko.

Disney dětské čalouněné křesílko je krásné, barevné a moderní. Vhodné pro všechny děti. Motiv animované pohádky Tlapková patrola si oblíbí všechny děti, chlapečky i holčičky.

Čalouněné křesílko je vyrobeno z příjemného materiálu, který je na dotek velmi jemný. Design je ideální do všech pokojíčků, dětských koutků i heren. Hodí se na sledování pohádek, čtení knížek, relaxování, malování a podobně.

Disney čalouněné křesílko je vyráběno z kvalitních materiálů, robustní rám zajišťuje dlouhou životnost křesílka. Je vhodné pro všechny děti do šesti let věku.

Rozměry:

- celková výška: 44 centimetrů

- celková šířka: 59 centimetrů

- sedací část: 29 centimetrů

- hloubka: 32 centimetrů

- výška sedací části od podlahy: 20 centimetrů

- nosnost: do 43 kilogramů

BARVY: červená, modrá
více značky: Delta

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
7 zákázníků
hodnotilo