Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Truhly na hračky   /   Truhla na hračky Elle

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Truhla na hračky Elle

  Snad každý rodič řeší problém s úložným prostorem v dětském pokojíčku. Kam uložit všechny ty hračky, které má vaše dítko v dětském pokojíčku? My .. více

Naše cena: od 3 129 Kč
Původní cena: od 4 499 Kč
Hodnocení
4.1
22 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
3837-0 buk 4 499 Kč 3 129 Kč dočasně vyprodáno

Truhla na hračky Elle

 

Snad každý rodič řeší problém s úložným prostorem v dětském pokojíčku. Kam uložit všechny ty hračky, které má vaše dítko v dětském pokojíčku? My doporučujeme truhlu na hračky Elle. Je krásná, barevná a má nesporné výhody! Během chvíle tak v dětském pokojíčku bude uklizeno. Do truhly mohou děti sami hračky ukládat a naučí se samy starat o své hračky. Truhla na hračky je prostorná, vleze se do ní mnoho dětských pokladů a navíc můžou děti využít truhlu ke svým herním dobrodružstvím. Truhlu můžete během několika okamžiků změnit a to pomocí široké nabídky látek. Hodí se jak do klučičích, tak i holčičích pokojíčků. Konstrukce truhly je z bukového masivu, což je pevný a odolný materiál. K dispozici jsou dvě verze, bezbarvý lak a popelavě šedá. Korpus truhly je z dřevotřísky a z lamina.

Můžete si vybrat z několika barevných provedení nožek, jde o elegantní nábytek. Na truhlu je také možno cokoliv položit či si na ní sednout.

Níže je přiložen soubor PDF, v něm najdete seznam aktuálních barevných provedení. Můžete si tak vybrat takovou, která se vám líbí.

Nábytek se realizuje 7 týdnů.

 

Rozměry: 80/45/43 cm
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.1
22 zákázníků
hodnotilo