Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Šatní skříně   /   Šatní skříň Fino

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Fino

Snad každý potřebuje úložný prostor, kam uloží všechny své věci. Ať už jsou to malé děti, které potřebují uložit své oblečení nebo větší děti. Šatní skříně jsou .. více

Naše cena: 7 799 Kč
Hodnocení
4.6
10 Hodnocení


Šatní skříň Fino

Snad každý potřebuje úložný prostor, kam uloží všechny své věci. Ať už jsou to malé děti, které potřebují uložit své oblečení nebo větší děti. Šatní skříně jsou proto nedílnou součástí každého interiéru.

Přemýšlíte také jakou šatní skříň pořídit do vašeho interiéru? My doporučujeme krásnou a moderní šatní skříň Fino. Jde o moderní, krásný a také velmi praktický kousek, který si najde své místo ve všech pokojích.

Šatní skříň se tak stane nedílnou součástí každého dětského interiéru. Skříň disponuje ozdobným designem a spolu se stylovými křivkami vytváří jemný a moderní efekt, který se skvěle hodí ke všem stylům.

Šatní skříň Fino je vyrobená z kvalitních a pevných materiálů, z MDF desky a kvalitní dřevotřísky. Je bytelná, pevná, moderní a díky materiálu vám velmi dlouho poslouží.

Šatní skříň disponuje třemi poličkami, které jsou přes celou šířku skříně. Dále ve skříni najdete tyč, můžete na ní pověsit věšáky s oblečením. U šatní skříně najdete šuplík, který je opatřen kolejničkami, které mají samozavírací funkci.

Doba realizace: 8-10 týdnů.

Rozměry:

- výška: 179,6 centimetrů

- hloubka: 50 centimetrů

- šířka: 100,5 centimetrů

více značky: Bellamy

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
10 zákázníků
hodnotilo