Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Šatní skříně   /   Šatní skříň Elle

sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Elle

Šatní skříň je elegantní, krásná a moderní. Kolekce Elle přináší nejen praktickou, ale také nádhernou a elegantní šatní skříň, která se hodí do všech interiérů .. více

Naše cena: od 12 490 Kč
Původní cena: od 14 579 Kč
Hodnocení
5
9 Hodnocení


Šatní skříň Elle

Šatní skříň je elegantní, krásná a moderní. Kolekce Elle přináší nejen praktickou, ale také nádhernou a elegantní šatní skříň, která se hodí do všech interiérů a všech místností.

Skříň je dvoudveřová, elegantní, a také velmi svěží. Jestliže jste vyznavači přírodního stylu, pak můžete vybrat nožky v barvě buku. Vzhled šatní skříně je klasický, jednoduchý a elegantní.

Minimalistický styl vás jistě nadchne, konstrukce je v popelavě šedé barvě, ta se hodí do všech interiérů, do dětského, studentského pokojíčku, do ložnice, obývacího pokoje. Hodí se pro všechny, děti, teenagery i dospělé.

Korpus šatní skříně se vyrábí z dřevotřísky a lamina. Čela šatní skříně jsou z MDF a HDF desky, obě jsou lakované. Základna je vyrobena z kvalitního bukového masivu. Je k dostání ve dvou základních verzích, popelavě šedá a bezbarvý lak.

U šatní skříně je možno volby barevného provedení nožek, police mají dobrou nosnost. Skříň dále disponuje šatní tyčí, objemnou zásuvkou, do které můžete ukládat drobnější prádlo.

Spodní zásuvka a dveře mají zpomalené a lehké zavírání, což minimalizuje úrazy. Kolekce Elle přináší nejen šatní skříň, ale také jiné kusy nábytku, spolu se skříní vytvoříte jedinečný vzhled. Nábytek se vyrábí a realizuje po dobu sedmi týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
5
9 zákázníků
hodnotilo