sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Beep - jednodvéřová POP

Nábytek Beep je přesně takový, jaký chcete! Moderní, originální, inspirativní a také praktický. Nábytek je inspirován mladými lidmi a také současnými trendy. .. více

Naše cena: od 11 590 Kč
Původní cena: od 12 859 Kč
Hodnocení
4.6
9 Hodnocení


Šatní skříň Beep - jednodvéřová POP

Nábytek Beep je přesně takový, jaký chcete! Moderní, originální, inspirativní a také praktický. Nábytek je inspirován mladými lidmi a také současnými trendy. Šatní skříň je nutností v každém studentském či dětském pokojíčku, pořiďte si tuto krásnou skříň!

Nábytek z kolekce Beep je univerzální, moderní a hodí se tak do každého interiéru. Disponuje zaoblenými tvary konstrukce, které tvoří výrazné a originální detaily. Spolu s jemnými barvami vytvoří nádherný celek.

Paleta barev je široká, vyberete si tak svou oblíbenou barvu či barvu, kterou doladíte interiér dětského či studentského pokojíčku. Kolekce Beep je inspirována mladými a moderními trendy, ale není určená jen pro mladé! I dospělí ocení tento krásný nábytek.

Jde o nábytek, který můžete vložit do každého interiéru. Své uplatnění najde v moderním bytě, ve studentském pokoji i v bytě, kterému vládnou prvky Glamour stylu. Můžete jej aranžovat podle vlastního uvážení a vlastní potřeby.

Každá skříň je vybavena policemi a také tyč. Podle vlastní fantazie můžete dotvářet a vybírat barvy, různě kombinovat a tak získáte jistotu, že vaše kombinace bude originální a krásná. Je tak jen na vaší fantazii, jak sestavíte celý nábytek.

Kolekce Beep přináší nejen šatní skříně, ale také další kousky nábytku. Sestavte s nimi jednoduchý a přitom moderní interiér, kde originalita bude mít svůj prostor. Výsledek bude vypadat úžasně a celistvě.

Konstrukce nábytku se vyrábí z dřevotřískové desky a najdete jí v barvě Graf (tmavě šedá). Čela šatní skříně jsou vyrobena z lakované MDF desky a je dostupná ve třech barevných provedeních. OAK (přírodní dubová dýha), GRAF (tmavě šedá) a POP (popelavě šedá).

Šatní skříň z kolekce Beep má originální design, čelní desky jsou vyvedeny ve třech barvách a barevné doplňky vybíráte až z osmi barev. Ve skříni jsou čtyři poličky, tyč. Konstrukce je trvalá, pevná, zaoblené hrany brání úrazům a je možno regulovat výšku. Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
9 zákázníků
hodnotilo