sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Beep - jednodvéřová OAK

Originalita, moderní vzhled, elegance, stabilita, kvalita a také praktičnost a užitečnost. Nic z toho nechybí krásné a originální kolekci nábytku Beep. A z něj .. více

Naše cena: od 11 569 Kč
Původní cena: od 12 819 Kč
Hodnocení
4.1
9 Hodnocení


Šatní skříň Beep - jednodvéřová OAK

Originalita, moderní vzhled, elegance, stabilita, kvalita a také praktičnost a užitečnost. Nic z toho nechybí krásné a originální kolekci nábytku Beep. A z něj vám nyní přinášíme krásnou šatní skříň OAK.

Nábytek z kolekce Beep je znám svou univerzálností a originalitou, můžete jej směle pořídit do každého interiéru a každého pokoje. Do obývacího pokoje, studentského i dětského pokoje, ložnice, zkrátka kamkoliv. Svým vzhledem skvěle zapadne.

Jeho zaoblené tvary nejenže chrání před možnými úrazy, ale také tvoří originalitu skříně. Jednoduché linie a jemné barvy jsou doplněny originálně řešenými detaily, které dodávají skříni pomyslnou třešničku na dortu.

K dispozici je také široká paleta barev, díky tomu můžete ještě více sladit nábytek s interiérem vašeho domu či bytu. Primárně kolekce Beep vychází z mladistvosti a je určená mladým. Ovšem pozor, nejen jim! Kolekci si může pořídit každý, děti, mladí i dospělí!

Kolekce nábytku nachází inspiraci v současných technologiích výroby nábytku. Je možno jí neomezeně aranžovat, samostatně či jako sady. Dotvářet barvy a tím si tak dotvářet vlastní interiér.

Kolekce je velmi univerzální, své místo si najde jak v dětském či studentském pokoji, tak i v moderním interiéru či v domě a pokoji, kde vládne styl Glamour. Interiér si tak můžete namixovat podle vlastní představy.

Kolekce Beep nepředstavuje jen šatní skříně, můžete si různě nakombinovat jednotlivé kusy nábytku a vykouzlit tak celistvý, moderní a originální interiér vašeho domu, který vám budou všichni v okolí závidět.

Každá jednodvéřová skříň je vybavena sadou čtyř polic a tyčí, na kterou je možno pověsit ramínka s oblečením. Jednoduše můžete experimentovat s barvami, složením i rozmístěním po místnosti.

Konstrukce je pevná, odolná a vyrobena z dřevotřískové desky v barvě Graf (tmavě šedá). Přední části jsou vyrobeny z MDF desky, která je lakovaná a k dispozici ve třech barevných provedeních. OAK což je přírodní dubová dýha, GRAF, což je tmavě šedá a POP tedy popelavě šedá.

Šatní skříň z kolekce nábytku Beep je možno výškově regulovat, má pevnou a trvalou konstrukci, takže nábytek můžete využívat dlouhodobě a najdete jí v několika barvách. Tři barevné provedení pro čelní desky, osm barev pro barevné doplňky. Nábytek se realizuje sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.1
9 zákázníků
hodnotilo